Silesion.PL

serwis informacyjny

Start Klubu Ewinner. Zdobyte punkty wymienisz na nagrody

Zapisując się do Klubu eWinnera, typujac mecze zbierasz punkty, które możesz wymieniać na specjalne nagrody oraz bonusy. Punkty zbierasz za zakłady obstawione zarówno w przeglądarce oraz za pomocą aplikacji mobilnej.

Sam sklep Klubu eWinnera dostępny wyłącznie w najnowszej wersji aplikacji mobilnej. Za obstawianie zakładów gracze będą zdobywać punkty, które wymienią na wyjątkowe nagrody rzeczowe oraz bonusy. W Klubie eWinner dostajesz punkty za każdy postawiony kupon. Nieważne czy będzie wygrany, czy przegrany – punkty i tak wpadną na Twoje konto. 1 PLN = 1 PKT. Punkty będą naliczane po zapisaniu się do Klubu eWinnera.

Zasady:

 • ➡️ 1 PLN = 1 punkt (każdy postawiony kupon)
 • ➡️ AKO zwiększa liczbę punktów, a okazyjnie będą pojawiać się dodatkowe boosty.
 • ➡️ Za zapisanie się do Klubu eWinner gracz otrzymuje 500 punktów, ale z okazji startu bukmacher ten podwaja tę liczbę do 1000 punktów.
 • ➡️ Klub eWinner dostępny jest wyłącznie w najnowszej wersji aplikacji mobilnej eWinner, natomiast punkty do klubu liczone są za grę na desktop, mobile oraz w aplikacji.

Jakie nagrody można zdobyć? Na graczy czekają między innymi:

 • 🎁 Przelot helikopterem z Marcinem Gortatem i wspólne oglądanie meczu żużlowego
 • 🎁 Mecz CS:GO z Pago oraz Marcinem Gortatem
  🎁 Sygnowane koszulki i piłki
 • 🎁 Bonusy
 • 🎁 Smartfony
  🎁 Bilety na mecze i wydarzenia sportowe
Ggdzie zapisać się do Klubu Ewinnera?

Do Klubu eWinnera możesz zapisać się wyłącznie w najnowszej wersji aplikacji mobilnej.

W jaki sposób zbierać punkty w Klubie Ewinnera?

Punkty otrzymasz za obstawianie kuponów. Nieważne czy będzie wygrany, czy przegrany – punkty i tak wpadną na Twoje konto.

Ile punktów otrzyma mój kupon w Klubie Ewinnera?

Otrzymasz 1 punkt za każdą postawioną złotówkę na Twoim kuponie. Postawiłeś za 50 PLN? Otrzymujesz 50 punktów! Dodatkowo możesz otrzymać więcej punktów w zależności od liczby zdarzeń na kuponie – nawet +100%.

Na co mogę wymieniać punkty w Klubie Ewinnera?

Punkty zebrane w Klubie eWinnera możesz wymienić na sygnowane koszulki, piłki, gadżety sportowe, sprzęt eSportowy, konsole, smartfony, smartwatche, vouchery do popularnych serwisów, ciekawe przeżycia, bilety na mecze czy bonusy do wykorzystania w eWinner! Codziennie dokładamy coś nowego, dlatego warto zbierać punkty.

Czy Ewinner jest legalnym bukmacherem w Polsce?

eWinner jest legalnym bukmacherem i działa na podstawie zezwolenia organizowania zakładów wzajemnych przez Internet wydanym przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018. Numer zezwolenia: PS4.6831.29.2017.

Jaki jest najlepszy kod rejestracyjny eWinner?

Założyć konto z użyciem specjalnego kodu LEGWIN155

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).