Czytasz: Znany youtuber odwiedzi Gliwice!

Znany youtuber odwiedzi Gliwice!

Przyjedzie Youtuber BLOWEK, którego kanał subskrybuje już ponad 3,1 mln osób!

W sobotę odwiedzi Park Handlowy Arena. Dodatkowo, będzie tam udostępniona strefa gier oraz wirtualnej rzeczywistości. Start: w sobotę od godz. 11:00!

BLOWEK to Karol Gązwa, znany i lubiany polski Youtuber, zajmujący się tematyką gier. Kanał Youtube BLOWKA liczy już 6 lat, pojawiło się na nim blisko 1030 materiałów, które do dziś zostały wyświetlone ponad 550 milionów razy! Pod wszystkimi filmami zostawionych zostało łącznie 19 milionów like’ów oraz ponad 3,7 miliona komentarzy. W rankingu polskich Youtuberów BLOWEK zajmuje 2 miejsce, jest to postać widoczna w mediach i wzbudzająca duże zainteresowanie fanów gier. Dziś kanał BLOWKA to w dużej mierze nowinki technologiczne. 

W sobotę wszystkie zainteresowane osoby będą mogły spotkać się w Gliwicach z Karolem w godz. 11:00 – 15:00, by porozmawiać, otrzymać autograf czy wykonać pamiątkowe zdjęcie. 

Dodatkowo, dla młodych i starszych wielbicieli gamingu przygotowana zostanie specjalna strefa wyposażona w stanowiska do gry PLAYSTATION oraz XBOX. Odbędą się także pokazy wirtualnej rzeczywistości – Samsung VR.

Czytaj więcej