Czytasz: Śląski OW NFZ i UE Katowice rozpoczynają współpracę

Śląski OW NFZ i UE Katowice rozpoczynają współpracę

Instytucje chcą współdziałać wykorzystując swoje doświadczenia i dorobek naukowy.

Dyrektor Śląskiego OW NFZ dr Jerzy Szafranowicz oraz rektor UE Katowice dr hab. Robert Tomanek, prof. UE uroczyście zainaugurują obopólne działania reprezentowanych przez siebie instytucji. Celem porozumienia jest wykorzystanie dorobku naukowego, edukacyjnego i doświadczeń Uniwersytetu oraz potencjału ekonomicznego, kadrowego i technicznego Śląskiego OW NFZ.

Instytucje od tej pory będą wspólnie ustalać obszary badań z dziedziny nauk ekonomicznych i pokrewnych dyscyplin humanistycznych rozwijanych na Uniwersytecie oraz podejmować projekty badawcze. Na mocy porozumienia studenci UE będą mogli także w sposób zaplanowany i skoordynowany odbywać praktyki i staże w Śląskim Oddziale NFZ, a pracownicy Śląskiego OW NFZ będą z kolei mieli możliwość aktywnego uczestniczenia w studiach podyplomowych, doktoranckich i specjalistycznych szkoleniach.


W dniu 19 stycznia 2018 r. w budynku Centrum Nowoczesnych Technologi Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Bogucickiej 5 (poziom 2) o godzinie 13.00 zostanie podpisane porozumienie o współpracy Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.

Czytaj więcej