Czytasz: Kto gra w polskiej reprezentacji? Oto niezbędnik dla kobiet

Kto gra w polskiej reprezentacji? Oto niezbędnik dla kobiet

Znasz skład Polaków na Mundial 2018?

Już za chwilę rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Jest to czas, w którym mężczyźni chodzą podekscytowani, rozmawiają o najbliższym meczu i oceniają szansę Polski na wyjście z grupy i walkę w finale. W tym wszystkim są również kobiety, które w większości nie interesują się tą dziedziną sportu. Jednak mimo wszystko, aby móc towarzyszyć w męskich rozmowach warto dowiedzieć się co nieco na ten temat. Na przykład jak wygląda skład reprezentacji Polski na mundial.

Nie tylko Lewandowski i Błaszczykowski

Powyższe nazwiska są chyba znane wszystkim. Jednak to tylko niewielki odłamek tego, czym tak naprawdę jest skład reprezentacji Polski na tegoroczne mistrzostwa. Nie oczekujemy od kobiet aby znały dokładnie każdego z piłkarzy walczących o medal dla Polski, jednak warto poznać chociaż wszystkie nazwiska i wiedzieć na jakiej pozycji dany piłkarz gra. Przedstawiamy Wam dziś drogie Panie skład naszych piłkarzy na mecze mające odbywać się w ciągu najbliższego miesiąca i mamy nadzieje, że pomoże to Wam przeżyć wiele rozmów związanych z piłką nożną.

Skład reprezentacji Polski na mundial 2018:

Bramkarze: Bartosz Białkowski, Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny;

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Łukasz Piszczek, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan;

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski , Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa, Karol Linetty, Sławomir Peszko, Maciej Rybus, Piotr Zieliński;

Napastnicy: Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Łukasz Teodorczyk

Warto zapoznać się z powyższymi nazwiskami, żeby chociażby móc zabłysnąć przed swoim partnerem. Pomoże Ci to również w zrozumieniu o czym mówią faceci w Twoim otoczeniu. Zapoznanie się z tymi nazwiskami jest również atrakcyjne dla Ciebie – skład reprezentacji Polski na mundial 2018 zawiera w sobie przystojnych mężczyzn, więc podczas sprawdzania jak wygląda Szczęsny czy Pazdan możesz nacieszyć oko oglądając ich zdjęcia, a następnie podziwiając naszych polskich orłów na murawie.