Czytasz: Silesia Race 2017 w Miasteczku Śląskim (ZDJECIA)

Silesia Race 2017 w Miasteczku Śląskim (ZDJECIA)

Słońce, świeże powietrze, woda, konkretny wysiłek i dobra zabawa.

Słońce, świeże powietrze, woda, konkretny wysiłek i dobra zabawa — tak w kilku słowach można opisać to, co działo się 30.09 i 1.10.2017 roku w trakcie Silesia Race - Miasteczko Śląskie.

Podczas wydarzenia organizatorzy zadbali, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Niezależnie od wieku, czy poziomu sprawności. Na uczestników czekały trasy o różnym stopniu zaawansowania. Od rodzinnej, przez pieszą i rowerową, aż po wersję przygodową. Każdy odcinek trasy był bogaty w ciekawe zadania.

Jedną z atrakcji był przygotowany przez współorganizatora Pinpack Packrafting spływ pontonem do packraftingu. Ten punkt programu wzbudził niemałe zainteresowanie, a przez stanowisko przewinęło się ok. 300 osób. Spływ pontonem był niesamowitą frajdą dla uczestników, szczególnie dla rodzin z dziećmi, bo nie tylko była to zdecydowanie niecodzienna atrakcja, ale i całkowicie bezpieczna, nawet dla najmłodszych.

W całym wydarzeniu wzięło udział ok. 400 uczestników.

Więcej informacji na temat Silesia Race znaleźć można na stronie organizatorów: http://www.silesiarace.pl/, http://pinpack.eu/

Czytaj więcej