Czytasz: Seksistowski bar w centrum Katowic?

Seksistowski bar w centrum Katowic?

W Katowicach otworzył się lokal, który serwuje wiele kontrowersji.
Takim zdjęciem reklamuje się Boombarr.
Takim zdjęciem reklamuje się Boombarr.

BoomBarr, bo o tym lokalu mowa, działa od jakiegoś czasu przy ul. Mielęckiego 6, choć oficjalnie otworzy się w najbliższy weekend (20-22 października). Nazywany „męskim rajem” od razu nasuwa jednoznaczne skojarzenia.

Właśnie o to chodzi właścicielom, którzy poza włoską kuchnią, przyciągają tutaj… roznegliżowanymi kelnerkami. Żeby oczywistym skojarzeniom stało się zadość, można w tym barze zobaczyć wydarzenia sportowe na jednym z 15 ekranów. No i oczywiście napić się alkoholu.

To jednak kelnerki wzbudzają największe kontrowersje. Podkręcają je właściciele reklamując lokal w ten sposób:

„Goście BoomBarru mogą liczyć na świetną obsługę. Przemiłe kelnerki w kusych strojach zadbają o gorącą atmosferę podczas zbliżającej się zimy".

Nie chcą "szczucia cycem"

Klienci zareagowali błyskawicznie stawiając najniższe noty na fejsbukowym fanpejdżu baru.

„Nie odpowiada mi tak zwane "szczucie cycem", które szczodrze uprawiacie na waszym fanpage”.

"Fatalny, seksistowski marketing. Pozdrawiam właściciela i szczerze współczuje tego wszystkiego z czym przyszło mu się w życiu zmierzyć i co doprowadziło go do sprowadzenia kobiet w swoim lokalu do tak niskiej, poniżającej roli".

"Hooters było w Stanach modne jakieś 15 lat temu. Widzę, że Polska jak zwykle w tyle. Tam się już połapali jakie to jest słabe, seksistowskie i beznadziejne, u nas ktoś jeszcze próbuje sprzedawać pizzę na cyckach kelnerek. Żenujące bardzo".

Zaczynają od Katowic

Boombarr.
Boombarr.

Hooters to sieć amerykańskich restauracji, których nazwa jest slangowym określeniem kobiecych piersi. Kelnerkami są tam młode i atrakcyjne dziewczyny w skąpych ubiorach i dużych dekoltach, które stały się charakterystycznym wizerunkiem tej firmy. Hooters otworzył już swoje oddziały w wielu krajach na całym świecie.

Właściciele Boombarru się chwalą, że to pierwsze tego typu miejsce w Polsce. Planują otwarcie kolejnych lokali w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu.

Czytaj więcej