Czytasz: Rojek marzy o koncercie w Spodku

Rojek marzy o koncercie w Spodku

Przemo Łukasik życzy kolejnych 45 lat, a Irek Dudek ekonomicznego sukcesu. Piotr Uszok mówi, że gdyby Spodka nie było, byłaby pustka.

Świętujemy ze Spodkiem jego 45-lecie. Od rana dzieci bawią się, malują twarze i fotografują z postaciami z Gwiezdnych Wojen. Na sali gimnastycznej walczą zapaśnicy, miłosnicy sportu podnoszą ciężary i jeżdżą na lodowisku. Irek Dudek i Kamil Durczok oprowadzają wycieczkę, na którą miejscówki rozeszły się w ciągu 15 minut. W samo południe, osoby szczególnie związane z tym miejscem (m.in. Artur Rojek, Irek Dudek czy Piotr Uszok) dyskutowali o przeszłości i przyszłości ikony Katowic, wymieniali się wspomnieniami i historiami.

Przez cały dzień można było zaglądać w zakamarki i miejsca na co dzień niedostępne. A o godz. 18 zaczął się wyjątkowy koncert. Na jednej scenie wystąpili: Lady Pank, Myslovitz, Marek Piekarczyk, Miuosh, Kaliber 44 oraz Cree. 

 

A już teraz zobaczcie wideo, na którym Artur Rojek, Przemo Łukasik, Piotr Uszok oraz Irek Dudek składają specjalne życzenia katowickiej ikonie. 

Czytaj więcej