Czytasz: Real Madryt – FC Barcelona: Zobacz gdzie oglądać emocjonujące Gran Derbi

Real Madryt – FC Barcelona: Zobacz gdzie oglądać emocjonujące Gran Derbi

Pojedynek pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną, ściągnie przed telewizory miliony fanów piłkarskich emocji. Zobacz gdzie oglądać El Clasico w telewizji oraz Internecie.

Pierwsze w tym roku Gran Derbi na Estadio Santiago Bernabéu pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 20.45, w ramach 33. kolejki La Liga. Spotkanie drużyn w telewizji można będzie podziwiać na kanale Eleven Sports. Studio meczowe wystartuje o godzinie 19.30. Zmagania Realu Madryt z FC Barceloną na tym kanale komentować będą Mateusz Święcicki oraz Tomasz Ćwiąkała.

Gran Derbi będzie można zobaczyć także w sieci, za pomocą platform online: elevensports.pl, IPLA oraz Player. Warto jednak pamiętać, że za możliwość zobaczenia meczu Real Madryt - FC Barcelona w Internecie będziemy musieli zapłacić.

Dotychczas drużyny rozegrały pomiędzy sobą 232 mecze, z czego 93 zakończyły się zwycięstwem Królewskich a 90 wygraną Katalończyków. Drużyny remisowały ze sobą 49 razy. Zbliżające się niedzielne spotkanie będzie 233 meczem El Clásico. Spotkanie może mieć ogromny wpływ na wygląd tabeli La Liga. Obecnym liderem hiszpańskiej ligi jest Real Madryt, który rozegrał jeden mecz mniej niż druga w lidze Barcelona. Zespoły dzielą trzy punkty. Hipotetyczna wygrana Realu Madryt zapewniłaby Królewskim zwiększenie dystansu do Barcelony.

Dla Katalończyków niedzielne spotkanie może być już ostatnią szansą na zrównanie się z Królewskimi. Barcelona ma do rozegrania już tylko sześć spotkań i jeżeli piłkarze Luisa Enrique marzą o 25. tytule mistrza Hiszpanii, to muszą w spotkaniu z Realem dać z siebie wszystko. W ubiegłym roku pierwsze El Clásico zakończyło się wygraną Realu Madryt 2:1. Z kolei ostatnie spotkanie w grudniu zakończyło się remisem 1:1.

Mecz Real Madryt – FC Barcelona 2017 już w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 20.45.

Czytaj więcej