Czytasz: Idą na wojnę... do Rossmanna!
Jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie rozpoczęła akcję promocyjną. Od dziś sklepy pękają w szwach. Znowu będzie brutalnie?

To promocja, o której mówiło się długo przed jej rozpoczęciem. Święto zniżek wystartowało w Rossmannie. Drogeria przygotowała wyjątkową ofertę dla swoich klientek. Kupując odpowiednią ilość kosmetyków, mogą zdobyć zniżki w wysokości nawet 55 procent. Promocyjna akcja potrwa 9 dni.

TANIEJ W ROSSMANNIE

Upust spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Kilka tygodni przed wprowadzeniem obniżki, informowały o niej kasjerki w każdym sklepie. Polecały przyjść już pierwszego dnia, bo kosmetyków miało zabraknąć... Ostrzeżenie mogłoby wydawać się bezpodstawne. Jednak obsługa prawodopodobnie wiedziała, co mówiła: nie jest to pierwsza promocja organizowana przez drogerię. Ostatni raz w kwietniu półki świeciły pustkami. Czy dziś będzie podobnie? 

Już od samego rana klientki informują o sytuacji, jaka panuje w całej Polsce. Wpisy na Twitterze są zaskakujące. Kobiety "idą na wojnę". Będą walczyć o nowe wyposażenie swoich kosmetyczek.

Szaleństwo wymyka się spod kontroli... To dopiero pierwszy dzień promocji. 

Akcja jest doskonałym przykładem zjawiska "owczego pędu". Kolejna szminka czy tusz kupiony tylko dlatego, że kupują je inni... O komentarz w sprawie szaleństwa zakupowego i przepychanek  poprosiliśmy rzecznika prasowego sieci Rossmann.

- Promocje zawsze cieszą się w Rossmannie olbrzymią popularnością, zwłaszcza te na artykuły do makijażu. Za każdym razem starannie się do nich przygotowujemy, by spełnić potrzeby i oczekiwania naszych klientek. Na przykład zamawiamy więcej towaru, by żaden z klientów nie był rozczarowany - zaznacza Agata Nowakowska. 

Rzecznik sieci radzi, aby skorzystać z promocji robiąc zakupy w drogerii internetowej. - Bez potrzeby przychodzenia do sklepu - komentuje Nowakowska. Internetowe zakupy można odebrać w wybranej przez kupującego drogerii. Jak zaznacza, promocja jest rozłożona na kilka dni, tak, by każdy kupujący mógł odwiedzić jedną z drogerii w dogodnym terminie. Przedstawicielka Rossmanna podkreśla, że towaru nie powinno zabraknąć, po co więc te przepychanki i kolejki przed otwarciem?

Czytaj więcej