Czytasz: Program Młody Przedsiębiorca w Katowicach

Program Młody Przedsiębiorca w Katowicach

22 czerwca w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejny warsztat z cyklu Akademii Marketingu i Sprzedaży.

Jak budować strategię marketingową i jakie są jej elementy? Czym różni się strategia komunikacji od strategii marki? Jak mierzyć efekty prowadzonych działań? Już 22 czerwca w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejny warsztat z cyklu Akademii Marketingu i Sprzedaży w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach. Spotkanie organizowane przez Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach poprowadzi Kuba Nagórski z grupy Spin Digital.

Akademia Marketingu i Sprzedaży to cykl pięciu warsztatów, który odpowiada na zgłaszane potrzeby małych i średnich firm na praktyczne podejście do tematu marketingu i sprzedaży. Akademia przedstawiać będzie użyteczne narzędzia i techniki z obu obszarów. Dzięki temu Młodzi Przedsiębiorcy – osoby w wieku do 35. roku życia, które prowadzą własny biznes nie dłużej niż 3 lata - otrzymają zestaw gotowych rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w codziennej praktyce biznesu.

 Najbliższe spotkanie poprowadzi Kuba Nagórski – współtwórca grupy Spin Digital, CMO agencji kreatywnej kręci się!. Specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca w wolnych chwilach. Prelegent na konferencjach i spotkaniach związanych z szeroko pojętymi nowymi mediami na terenie całej Polski. Przeprowadził ponad 1400 godzin szkoleń z rożnych obszarów, dla organizacji pozarządowych, podmiotów biznesowych czy w ramach projektów unijnych.

 W ramach pogłębionych (8-godzinnych) warsztatów uczestnicy będą mieli okazję szczegółowo zaznajomić się z tematyką tworzenia strategii marketingowej i pokrewnych oraz mierzenia efektów prowadzonych działań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy za pośrednictwem strony http://bit.ly/AMIS2_22062017.  Z uwagi na limit miejsc priorytet będą mieli Młodzi Przedsiębiorcy, których firmy stowarzyszone są w RIG w Katowicach (więcej informacji: http://bit.ly/DolaczDoRIG).

Organizatorem Programu jest Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://mlodyprzedsiebiorca.org/. Współorganizatorem Programu jest Miasto Katowice.

O PROGRAMIE

Program Młody Przedsiębiorca jest to projektem skierowanym do Młodych Przedsiębiorców do 35. roku życia i prowadzących firmę nie dłużej niż trzy lata. Założeniem Programu jest współpraca środowisk gospodarczych z administracją samorządową na rzecz ludzi młodych i sektora MŚP w Aglomeracji Śląskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Młodych Przedsiębiorców. Głównym celem jest dążenie do rozwoju kompetencji przedstawicieli młodego biznesu i integracji tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. Od 2014 roku odbyły się cztery edycje tej inicjatywy w Katowicach oraz dwie w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj więcej