Czytasz: Prognoza pogody: Wiosenna aura

Prognoza pogody: Wiosenna aura

Do końca tygodnia ok. 18°C w ciągu dnia. W weekend nieco chłodniej.

POGODA W ŚRODĘ, 3 KWIETNIA

W dzień zachmurzenie małe, w górach umiarkowane, miejscami duże. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C, w rejonach podgórskich od 12°C do 15°C, wysoko w Beskidach od 7°C do 10°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 90 km/h, południowo-zachodni i południowy.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C, w rejonach podgórskich od 3°C do 5°C, wysoko w Beskidach od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 90 km/h, z kierunków południowych.

źródło: X-News

POGODA W CZWARTEK, 4 KWIETNIA

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, w górach miejscami duże. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C, w rejonach podgórskich od 13°C do 16°C, wysoko w Beskidach od 6°C do 10°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, południowy.

W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 6°C, wysoko w Beskidach od 3°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, początkowo lokalnie porywisty, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, południowy.

Czytaj więcej