Czytasz: Prognoza pogody: Tydzień mocno na plusie

Prognoza pogody: Tydzień mocno na plusie

Termometry pokażą do 9°C. W nocy też na plusie.

W sobotę posypało śniegiem, ale nie ma po nim już śladu. Temperatura wyraźnie powyżej zera. Termometry w ciągu dnia pokażą do 9°C. W nocy też na plusie.

Pogoda w poniedziałek, 3 grudnia

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Rano i następnie po południu oraz wieczorem opady deszczu, wysoko w Beskidach deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C, w rejonach podgórskich od 5°C do 7°C, wysoko w Beskidach od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni. W rejonach podgórskich wiatr umiarkowany okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr dość silny i silny, w porywach do 90 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu, w Beskidach deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich od 1°C do 3°C, wysoko w Beskidach od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, wysoko w Beskidach okresami dość silny, w porywach do 80 km/h, zachodni.

 

Pogoda we wtorek, 4 grudnia

W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, na szczytach Beskidów deszczu i śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 6°C, wysoko w Beskidach od 1°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni, skręcający na zachodni. Wysoko w górach wiatr dość silny i silny, w porywach do 70 km/h, północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami postępującymi od północnego zachodu, zanikające opady deszczu i deszczu ze śniegiem, wysoko w górach śniegu. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, w rejonach podgórskich od -4°C do -2°C, w Beskidach -6°C do -4°C, na szczytach Tatr około -8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo porywisty, zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 80 km/h, północno-zachodni.

Czytaj więcej