Czytasz: Nadciąga zima?
Drobne opady w ciągu dnia. W nocy przymrozki

Pogoda we wtorek 14 listopada

Jak informuje IMGW, chmury przesłonią niebo przez większą część dnia. Rozpogodzenia możliwe wysoko w górach. Miejscami słabe opady deszczu, na południu województwa słabe opady śniegu z deszczem, a w górach śniegu (powyżej 900 m n.p.m). Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich od 1°C do 3°C, na szczytach Beskidów od -5°C do -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, porywisty, północny.

W nocy zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Wysoko w górach rozpogodzenia. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C, w rejonach podgórskich od -4°C do -2°C, na szczytach Beskidów od -5°C do -2°C, wysoko w górach wzrost temperatury w nocy. Wiatr słaby, południowo-zachodni, na południu województwa zmienny. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, chwilami porywisty, północno-zachodni i północny. 

Pogoda w środę 15 listopada

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Wysoko w górach rozpogodzenia. Na północy województwa miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C, w rejonach podgórskich od 2°C do 4°C, na szczytach Beskidów od 0°C do 3°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni, na południu województwa zmienny. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, północny i północno-zachodni.

Czytaj więcej