Czytasz: Prognoza pogody: Chłodno i deszczowo

Prognoza pogody: Chłodno i deszczowo

Czekają nas przelotne opady deszczu. W górach spadnie śnieg.

POGODA WE WTOREK, 26 MARCA

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. W rejonach podgórskich opady deszczu ze śniegiem, w górach powyżej 800 m n.p.m. opady śniegu. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C, w rejonach podgórskich od 3°C do 5°C, wysoko w Beskidach od -2°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 65 km/h, północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 80 km/h, północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie początkowo duże, malejące do umiarkowanego. Początkowo przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, w rejonach podgórskich od -5°C do -3°C, wysoko w Beskidach od -7°C do -5°C. Wiatr umiarkowany, początkowo porywisty, północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północny.

POGODA W ŚRODĘ, 27 MARCA

W dzień zachmurzenie umiarkowane, po południu wzrastające do dużego i miejscami słabe opady deszczu. W górach możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 6°C, wysoko w Beskidach od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, północno-zachodni i północny.

W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, w rejonach podgórskich i w górach śniegu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich od -1°C do 1°C, wysoko w Beskidach od -5°C do -3°C. Wiatr słaby, zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, z kierunków północnych.