Czytasz: Pogodno zagra w chorzowskim Kraken Pubie

Pogodno zagra w chorzowskim Kraken Pubie

Na koncert w Chorzowie można już kupić bilety.

Pogodno, jeden z najbardziej nieszablonowych polskich zespołów, zagra koncert w Chorzowie. Na deskach sceny w Kraken Pubie, członkom Pogodno towarzyszył będzie – jak sami zapowiadają – ulubieniec pięknych kobiet i mężczyzn w kryzysie wieku średniego, Wielmożny Pan Hrabia Fochmann, pochodzący ze Śląska.

Już 8 grudnia będzie można zaśpiewać legendarne “Paparara”, ponieważ twórcy niezapomnianego utworu "Orkiestra" - jednej z najbardziej popularnych piosenek w historii polskiej alternatywy, zagrają koncert z cyklu “The Best Of”.

W programie koncertu pojawią się przede wszystkim utwory nagrane z panem Hrabią na płytach „Hajle Silesia” i „Pielgrzymka Psów”. Nie zabraknie jednak pieśni zarówno z najnowszej płyty, jak i tej pierwszej. Organizatorzy zapowiadają, że istnieje także cień szansy na usłyszenie czegoś zupełnie nowego, ale związane jest to ze zbyt wieloma przypadkowymi splotami okoliczności, by móc wziąć takie deklaracje za pewnik.

Pogodno to formacja, która potrafi bawić się słowem i dźwiękiem. Jak zawsze, będziemy mogli liczyć na pozytywne melodie, połamane rytmy i solidną dawkę rasowego gitarowego brzmienia. Szczecinianie znani są z grania swoistej mieszanki rocka, funku, punka, a nawet jazzu i popu, solidnie okraszonej absurdem.

By przekonać się osobiście, czym tym razem zachwycą publikę, i w jakie rejony swojej twórczości zawędrują, trzeba koniecznie stawić się w grudniu w Kraken Pubie, miejscu zakręconym jak “macka”, słynącym z niepowtarzalnego klimatu i bogatej oferty wydarzeń kulturalnych, teatralnych, muzycznych.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia online: https://www.kupbilecik.pl/impreza-31453-pogodno.chorzow.html

Koncert odbędzie się o 20:30 na Rynku 13/U3 w  centrum Chorzowa w Kraken Pubie.