Czytasz: W Beskidach posypie śnieg
W ciągu dnia przelotne opady deszczu, a w górach deszczu ze śniegiem.

Pogoda w poniedziałek 9 października

prognoza pogody Katowice 9.10

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe przelotne opady deszczu, a w górach deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 8°C do 11°C, w rejonach podgórskich od 6°C do 9°C, na szczytach Beskidów od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, północno-zachodni i zachodni.

Pogoda na październik. Zobacz mapy pogodowe

W nocy zachmurzenie duże. W drugiej połowie nocy postępujące od zachodu województwa słabe opady deszczu, w górach także deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 3°C do 6°C, w rejonach podgórskich około 1°C, na szczytach Beskidów od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni i północno-zachodni.

prognoza pogody Katowice 9.10
prognoza pogody Katowice 9.10

Pogoda we wtorek 10 października

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu, a w górach początkowo także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 9°C do 12°C, w rejonach podgórskich od 7°C do 9°C, na szczytach Beskidów od 3°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni.

prognoza pogody Katowice 9.10
prognoza pogody Katowice 9.10

W nocy zachmurzenie duże. Opady deszczu. Temperatura minimalna od 9°C do 11°C, w rejonach podgórskich od 5°C do 7°C, na szczytach Beskidów od 2°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, nad ranem porywisty, południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 60 km/h, zachodni.

Czytaj więcej