Czytasz: Pochmurna niedziela

Pochmurna niedziela

Prognoza pogody na 26 i 27 marca

Polska jest w zasięgu wyżu znad Szkocji, po południu z północy nasuwać się będzie płytka zatoka niżowa z frontem ciepłym, za którym napłynie nieco cieplejsze powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w południe wyniesie 1013 hPa i będzie rosnąć.

POGODA W NIEDZIELĘ, 26 marca

W niedzielę w Beskidzie Śląskim zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna około 9 stopni Celsjusza. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna wyniesie  -2 stopnie Celsjusza na południu.

POGODA W PONIEDZIAŁEK, 27 marca 

W poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura przeważnie od 12 st.C do 15 st.C, na wschodzie i na wybrzeżu od 9 st.C do 12 st.C, a w dolinach karpackich od 8 st.C do 11 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wschodnim wybrzeżu umiarkowany i dość silny, porywisty, zachodni i północno-zachodni.

W Warszawie w niedzielę rano zachmurzenie umiarkowane, okresami małe. Temperatura maksymalna 10 st.C. Wiatr słaby, z kierunków północnych. W nocy zachmurzenie umiarkowane, przejściowo duże. Temperatura minimalna 2 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

W poniedziałek w stolicy zachmurzenie umiarkowane, po południu małe. Temperatura maksymalna 14 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.

Czytaj więcej