Czytasz: „Pięć minut dla dupska”. Fit Matka Wariatka poprowadzi wyjątkowy trening

„Pięć minut dla dupska”. Fit Matka Wariatka poprowadzi wyjątkowy trening

Znana z niesamowitej energii i ciętego języka śląska Fit Matka w sobotę przetrenuje nas na Stadionie Śląskim. Zgłoś się już teraz!

Kto bardziej niż ona wie, jak dać z siebie wszystko? Nawet - a właściwie szczególnie wtedy - gdy albo nie mamy czasu, albo nam się nie chce. To pochodząca z Pszczyny Joanna Kajstura, znana bardziej jako Fit Matka Wariatka. W najbliższą sobotę to właśnie ona poprowadzi czwarty już trening w ramach akcji „Śląskie trenuje na Śląskim”. Nie może Cię tam zabraknąć!

Kiedyś nie lubiła się ruszać

O śląskiej Fit Matce zaczęło być głośno kilka lat temu. Teraz jej treningi na Facebooku obserwuje już ponad 218 tysięcy osób. Nic dziwnego, Ślązaczka znana jest z bezpośredniości, ostrego języka (jej powiedzenie „pięć minut dla dupska” w kręgach fitnessowych stało się już sloganem) i... normalności. Za pośrednictwem swojego profilu przyznaje, że jest po 40-tce, ma dzieci, a do niedawna nie lubiła się ruszać, miała dodatkowe kilogramy i spory cellulit. Ale zmusiła się do wysiłku. Skutek? To teraz szczupła i wysportowana kobieta, która w niezwykły sposób potrafi przekazać nie tylko energię, ale też zmotywować do ćwiczeń.

Zgłoś się na wyjątkowy trening

Teraz moce Fit Matki Wariatki będzie można przetestować na żywo. Trening rozpocznie się w sobotę o godz. 10. na Stadionie Śląskim. Żeby wziąć w nim udział – a naprawdę warto – wystarczy wysłać mejla na adres slaskietrenuje@silesion.pl, z dopiskiem „FitMatkaWariatka”.

Będzie to czwarty już trening z cyklu „Śląskie trenuje na Śląskim”. Poprzedni poprowadził aktor Mikołaj Roznerski.

Czytaj więcej