Czytasz: Jak zrobić piękne, sylwestrowe paznokcie?

Jak zrobić piękne, sylwestrowe paznokcie?

Efekt kameleona, ombre, kociego oka lub lustra. Oto kilka inspiracji na modne paznokcie.

Brokat i metaliczność to sylwestrowe trendy. Obowiązują także na paznokciach.

Paznokcie na sylwestra 2017/2018: Kształty paznokci

- Kwadratowe, owalne, migdałki, zaokrąglone, squoval – zaokrąglone kwadraty. Jeden konkretny kształt nie obowiązuje. Modny jest kształt odpowiednio dobrany do wielkości i kształtu dłoni i palców.

- Uwzględnić należy także upodobania danej osoby, a nawet jej osobowość, temperament, aby dopasować paznokcie jak najlepiej – mówi Monika Tatoń - Rzepka z Atelier Paznokci Monique w Katowicach.

Paznokcie na sylwestra 2017/2018: jakie Kolory?

- Modne jest wszystko to, co się świeci i błyszczy. Przede wszystkim królują ciemne tonacje, grafity z poświatą, szarości, stalowe odcienie, czy nawet czerń, ale z dodatkiem błyszczących drobinek lub w wersji matowej. Chyba najpopularnieszy kolor to bordowy, kolor wina - ciemniejsza lub jaśniejsza wersja.

Modne są także brokaty, ale nie na każdym paznokciu, okazjonalnie, na jednym, dwóch. Popularne jest także cieniowanie paznokci metodą ombre, która polega na nakładaniu kolejnych warstw lakierów za pomocą gąbeczki - mówi ekspertka. 

Paznokcie na sylwestra - Efekty SPECJALNE

 - Najpopularniejsze efekty to wspomniany już efekt ombre, kocie oko – efektowne kolorystyczne przejścia przypominające kocią źrenicę, kameleon – to mieniący się efekt, który powstaję przy pomocy specjalnego pyłku nakładanego na lakier, efekt lustra, czyli np. metaliczne, złote lub srebrne kolory lakierów do paznokci, czy Piaskowy Manicure - na sylwestrową zabawę proponuje wersję z brokatem - wyjaśnia Monika Tatoń - Rzepka.

 

 

paznokcie na sylwestra - poradniki i Tutoriale

 Paznokcie na sylwestra - poradniki i tutoriale

  Paznokcie na sylwestra - poradniki i tutoriale

  Paznokcie na sylwestra - poradniki i tutoriale

Czytaj więcej