Silesion.PL

serwis informacyjny

Patryk wygrał 1100 zł. „Myślałem, że to pomyłka”

Pięć osób zdobyło nagrody specjalne 1100 zł w loterii Kasomania, przyznane z okazji Święta Niepodległości. Wśród nich był Patryk z Krakowa.

– Gdy zobaczyłem pieniądze na koncie, pomyślałem że to pomyłka. Super, akurat przydały się na wycieczkę w Barcelonie – mówi zwycięzca.

Przypomnijmy, że w losowaniu Kasomanii z dnia 11.11 oprócz nagród codziennych 10 x 100 zł przyznaliśmy nagrody specjalne 5 x 1100 zł. Udział w losowaniu wzięli Gracze, którzy od początku Kasomanii zawarli kupon za minimum 10 zł (każde 10 zł w zakładach bukmacherskich to 1 los w Kasomanii).

Szczerze mówiąc, w ogóle nie zwracałem uwagi na losowania. Zapisałem się do Kasomanii, bo nie chciałem już widzieć okienka z powiadomieniem. Myślałem, że na pewno jest w tym jakiś kruczek i nie chciało mi się czytać regulaminu. Przyznaję, że bardzo miło się zaskoczyłem – mówi Patryk.

 

Obstawiałem dla „funu” niewielkie kwoty i nie wiedziałem, że dzięki temu mogę wygrać taką gotówkę. Gdy zobaczyłem pieniądze na koncie, pomyślałem że to pomyłka. Przelogowałem się, a one nadal tam były. Super, bo akurat byłem na wycieczce w Barcelonie i dzięki wygranej mogłem skorzystać z uroków tego miasta – dodaje jeden ze zwycięzców.

Losowania Kasomanii odbywają się codziennie do 4 stycznia. Co piątek do wygrania są nagrody specjalne 500 zł i 2000 zł. W wielkim finale nagroda główna to aż 50 000 zł.

Ta promocja jest super, bo nie trzeba nic robić. Po prostu grałem dla zabawy i z nieba spadło mi 1100 zł. Pierwszy raz w życiu wygrałem coś na loterii. Może jeszcze się uda? Będę próbował! – zapewnia Patryk.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024