Silesion.PL

serwis informacyjny

Legalni bukmacherzy #1 – ETOTO

Rozpoczynamy cykl artykułów na temat legalnych bukmacherów w Polsce

Bukmacher ETOTO jest jedną z legalnie działających firm na rynku zakładów sportowych w Polsce. Został on założony w 2011 roku i od tamtego momentu działa nieprzerwanie. Oferta bukmachera umożliwia obstawianie wyników wydarzeń sportowych w wielu dyscyplinach sportowych oraz wielu wariantach. ETOTO plasuje się w pierwszej dziesiątce największych bukmacherów w kraju, a jego udział w rynku wynosi ok. 1%. Choć nie jest obecny na podium tego zestawienia doskonale radzi sobie w segmencie średnich bukmacherów.

ETOTO posiada wiele punktów stacjonarnych oraz witrynę internetową, która umożliwia zawieranie zakładów online. Firma cieszy się też popularnością wśród graczy, która spowodowana jest m.in. profesjonalnym podejściem, szeroką ofertą i atrakcyjnymi kursami na wydarzenia sportowe. W dalszej części tekstu przedstawiamy wszystkie informacje o tym bukmacherze oraz opisujemy ofertę, serwis internetowy, przebieg rejestracji czy bonusy, na jakie możemy liczyć, korzystając z oferty ETOTO.

 

Oferta zakładów sportowych

Bukmacher ETOTO ma bardzo szeroką ofertę, która jest również atrakcyjna pod względem kursów. Znajduje się w niej kilkadziesiąt najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, w których możemy obstawiać wiele meczów najlepszych lig oraz niższych poziomów rozgrywkowych. Bukmacher oferuje również zakłady sportowe na bardziej niszowe dyscypliny takie jak MMA czy E-sport. Jest to doskonałe posunięcie, które świadczy o kompleksowości i wielkości oferty. W porównaniu do największych marek w Polsce nie odstaje ona pod żadnym względem. Wydarzenia, jakie możemy obstawiać, nie ograniczają się tylko do samego wyniku, ale także umożliwiają typowanie kilkudziesięciu wariantów takich jak ilość bramek meczu czy rzutów różnych. Zakłady możemy zawierać zarówno w punktach naziemnych, które są zlokalizowane w dużych i średnich miasta, jak i poprzez serwis internetowy.

Ambasadorzy marki E TOTO czyli: Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Michał Pol

 

Bukmacher ETOTO daje też możliwość obstawiania zakładów live. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, które sprawia, że korzystanie z tej firmy bukmacherskiej jest atrakcyjne i daje wiele możliwości. Kilkadziesiąt różnych wydarzeń, które płynnie zmieniają swój kurs w trakcie meczu, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Miesięcznie — jak informuje nas bukmacher, oferuje ok. 25 000 zakładów live, co jest bardzo dobrym wynikiem i może z powodzeniem konkurować z potentatami w branży.

ETOTO oferuje również atrakcyjne kursy, które są konkurencyjne względem innych firm. Jego wielkość nie jest odczuwalna w tym względzie i z powodzeniem możemy korzystać z dobrych kursów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt wysokości kursów na Polską Ekstraklasę. Są one jednymi z najwyższych na rynku, a sama firma w ten sposób wyróżnia rodzimą ligę.

 

Strona internetowa bukmachera

Jednym z najważniejszych elementów, które wyróżniają każdego bukmachera, jest możliwość obstawiania wyników online. Bukmacher ETOTO pod tym względem stoi na wysokim poziomie. Posiada on profesjonalny i w pełni funkcjonalny serwis internetowy, dzięki któremu możemy zawierać zakłady. Strona utrzymana jest w ciemnej kolorystyce, która w połączeniu z białą czcionką jest bardzo wyraźna i estetyczna. W lewym panelu znajduje się spis wszystkich dyscyplin, w głównej szczegóły konkretnych spotkań a w pozostałych miejscach najważniejsze informacje dotyczące np. popularnych zdarzeń czy bonusów.

 

E TOTO ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP Z O O
REGON:142666660
NIP:5272639256
KRS:0000370248
Adres:00-503 Warszawa, ul. Żurawia 8
Nr. zezw. Ministra Finansów  AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17


Rejestracja i weryfikacja w zakładach bukmacherskich

Aby móc rozpocząć grę musimy zarejestrować się w serwisie. Cały proces przebiega bardzo sprawnie i nie powinien powodować żadnych trudności. Po wejściu na stronę wystarczy przejść do zakładki – “Załóż Konto”, która jest wyszczególniona pomarańczowym kolorem. Po tej czynności zostanie wyświetlony nam specjalny formularz. Podać w nim musimy swoje dane osobowe, dane dotyczące konta takie jak login czy hasło oraz dane teleadresowe. Po ukończeniu rejestracji, aby rozpocząć grę, będziemy musieli zweryfikować jeszcze swoją tożsamość. Odbywa się to również standardowo poprzez przesłanie obsłudze serwisu kopii dowodu osobistego lub paszportu. Jest to konieczne ze względu na weryfikację wieku oraz naszej tożsamości.

 

Depozyty i wypłaty w ETOTO

Dokonywanie depozytów oraz wypłat jest bardzo proste. Do dyspozycji otrzymujemy serwis Przelewy24, poprzez który możemy wysłać płatność przelewem bankowym lub możemy skorzystać z płatności kartą kredytową. Jest to minimum, które sprawdza się przy tego typu bukmacherach. Zdecydowanie brakuje ETOTO możliwości wpłaty poprzez wirtualny portfel lub inne procesory płatnicze. Wysokość wpłat i wypłat jest dużym plusem. Możliwe są one bez jakichkolwiek progów, co przekłada się na wpłacanei czy wypłacenie niskich sum pieniędzy. To bardzo dobre podejście do nowych graczy, którzy jeszcze nigdy nie grali lub nie chcą przeznaczać na ten cel dużych sum. Wypłaty są zatwierdzane do 12h, co w połączeniu z bieżącym wysyłaniem płatności w ciągu dnia w większości przypadków przekłada się na otrzymanie swoich pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Ciekawym rozwiązaniem, które umożliwia dokonywanie depozytów, jest obsługa BLIK-a. Jest to wciąż niszowy sposób, ale zyskuje on stale na popularności i będzie z pewnością bardzo popularny w przyszłości. Bukmacher ETOTO poprzez takie działanie sygnalizuje chęć rozwoju technicznego firmy.

Strona internetowa bukmachera zawiera także dział FAQ. Jest on bardzo przejrzysty i zawiera szczegółowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W tym miejscu znajdziemy informacje o rejestracji, weryfikacji, procesie obstawiania czy funkcjonowaniu witryny. Każda osoba, która ma jakiekolwiek wątpliwości tym miejscu w krótkim czasie może uzyskać odpowiedź. Bukmacher ETOTO w tym miejscu udostępnia informacje również o bonusach czy depozytach. W witrynie znaleźć można również dane kontaktowe i skontaktować się z obsługą. Jest to bardzo dobre i komfortowe, gdyż w razie jakichkolwiek wątpliwości rozmowa z doradcami jest niezastąpiona. Kontakt możemy nawiązać poprzez chat, który dostępny jest 7 dni w tygodniu od godz. 9:00 do 22:00 oraz e-mail.

Bardzo ważnym elementem w dobie obecnej cyfryzacji jest możliwość korzystania z oferty bukmachera na urządzeniach mobilnych. Serwis internetowy jest dostosowany do korzystania z niego na smartfonach. Z powodzeniem można korzystać z niego bez obawy o funkcjonalność na urządzeniach mobilnych. Bukmacher ETOTO umożliwia również pobranie i zainstalowanie dedykowanej aplikacji, która działa na telefonach z systemem Android oraz IOS.

 

Wiarygodność, legalność i opinie o ETOTO

Jednymi z najważniejszych elementów, na jakie powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera, jest jego legalność oraz wiarygodność. Bukmacher ETOTO w tym względzie spełnia wszystkie wymogi prawne i jakościowe. Od 2011 roku posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów, która zezwala bukmacherowi legalnie prowadzić zakłady sportowe na terenie kraju oraz w internecie. Dzięki temu możemy bez obawy o konsekwencje obstawiać wyniki i odebrać wygraną. Odprowadzenie podatków i legalność sprawiają, że bukmacher jest transparentny i możemy korzystać z jego usług w bezpieczny sposób.

Kolejnym czynnikiem, na który zwracamy uwagę przy wyborze bukmachera, jest wiarygodność. Bukmacher Etoto na tym polu wypada bardzo pozytywnie. Mimo tego, że nie jest jednym z największych bukmacherów, to na stałe zadomowił się na rynku jako średnia i wiarygodna firma. Wpływa na to kilkadziesiąt punktów naziemnych w różnych miastach, profesjonalny serwis internetowy czy atrakcyjna oferta, która obejmuje bardzo dużo różnego rodzaju zakładów.

 

 

Oprócz merytorycznych elementów, które wpływają na postrzeganie ETOTO, pozytywny wizerunek budowany jest poprzez współpracę ze znanymi osobami ze świata sportu. Zaliczyć do nich można Mateusza Borka, Tomasza Hajtę, Michała Pola czy Roman Kołtonia. Obecność takich osób na pokładzie ETOTO sprawia, że bukmacher postrzegany jest w profesjonalny sposób. Wpływ na taki wizerunek miała też współpraca z Piastem Gliwice, którego firma była sponsorem przez pewien okres. Bukmacher ETOTO jest wiarygodny i kreuje swój profesjonalny wizerunek. Daje to dużą dozę bezpieczeństwa i sprawia, że nie jest on anonimowy. Dzięki takim działaniom zgodnie z zapowiedziami właścicieli będziemy mogli spotkać w czołówce największych bukmacherów w Polsce

 

Bonusy i promocje w ETOTO

Bukmacher ETOTO oferuje wiele bonusów i promocji. Są one aktualizowane co pewien okres. Do ofert, które są najpopularniejsze, możemy zaliczyć bonus powitalny, który jest oferowany graczom, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z usług ETOTO. Podwojenie pierwszej wpłaty do 100 zł i drugiej aż do 900 daję łącznie nawet 1000 zł premii. Oprócz tego bonusu dostępne są też inne w postaci preferencyjnych kursów na poszczególne ligi, freebety czy premie na konkretne wydarzenia.

Do ciekawszych bonusów zaliczy można CashOut, który daje nam możliwość pełnej kontroli nad zakładem oraz wypłatę PRZED końcem wydarzenia i rozstrzygnięcia kuponu!
Na przykład: gdy wygląda na to, że kupon może nam nie wejść, nie musimy czekać na końcowy gwizdek sędziego, tylko skorzystać z opcji wcześniejszej wypłaty.

Jednym najlepszych bonusów, które oferuje ETOTO, jest Liga VIP. Jest to miejsce dla elitarnych graczy. Dołączając do niej, zyskujemy osobistego asystenta, priorytetowe wypłaty, liczne bonusy czy wyjazdy na mecze. Aby dostać się do tej ligi, musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Jest ono wydawane na podstawie długości stażu, częstotliwości odwiedzin bukmachera, obrotu, jaki generujemy czy ilości kuponów jakie gramy. To bardzo interesująca oferta, którą warto wziąć pod uwage, jeśli zamierzamy grać często i za duże stawki.

Freebety i Bonusy

Odbierz bonus do 1040 zł! Najlepsza oferta powitalna na rynku: bonus 200% aż do 100zł! Drugi bonus to podwojenie depozytu aż do 900 złotych! Dodatkowo jeszcze 40 zł we freebetach!

Szybki Strzał

Obstawiaj sporty walki. Już w tę sobotę wystartuje 47 gala KSW! Aby dodatkowo podkręcić emocje, przygotowaliśmy dla Ciebie promocję w której możesz zgarnąć nawet 100 zł!

Weekendowe Granie

Bonus na weekend! Lubisz grać w weekendy? Postaw co najmniej trzy zakłady, każdy za min. 50 zł. Niezależnie od ich wyniku dodamy Ci 50 zł w środkach bonusowych! I tak co weekend!

Top 3

Topowe wydarzenia! Wydarzenie na które czekasz cały dzień? Przeżyj je razem z nami! Postaw zakład za min. 100 zł na wygraną lub remis (1X2) i odbierz wygraną lub freebet 50 zł!

e-Granie

Obstawiaj e-sport! Postaw zakład pojedynczy na e-sport za min. 50 zł. Jeśli szczęście nie dopisze, dostaniesz zwrot 50% stawki do max 100 zł w postaci bonusu! I tak co tydzień!

Kornery

Sumujemy rożne! Grasz na sumę rzutów rożnych? Idealnie trafiłeś! Postaw zakład za min. 50 zł na rzuty rożne, jeśli nie wejdzie dostaniesz freebet 25 zł – i tak co tydzień!

Mniej / Więcej

Grasz za mniej, czy więcej? Lubisz stawiać zakłady na sumę goli? Świetnie! Postaw zakład za min. 50 zł, a w razie niepowodzenia otrzymasz freebet o wartości 25 zł! I tak co tydzień!

Nocne Granie

Graj nocą i zgarniaj freebety! Zarywasz noce śledząc zmagania za wielką wodą? Zagraj LIVE za min. 100 zł na – NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA – a w razie niepowodzenia, otrzymasz freebet 50 zł!

Typuj Naszą

Stawiaj na naszą ligę! Każdy lubi Ekstraklasę, ale co z niższymi ligami? Postaw zakład akumulowany zawierający zdarzenia którejkolwiek z polskich lig. Jeśli nie trafisz, dostaniesz freebet 50 zł!

 

Czy warto skorzystać z oferty ETOTO?

Odpowiedz na to pytanie, jest jak najbardziej twierdząca. Bukmacher ETOTO jest legalnie działającym bukmacherem w Polsce, więc gra u niego jest zgodna z prawem. Jest też bukmacherem, który znajduje się w pierwszej dziesiątce największych firm w Polsce, co przekłada się na wiarygodność i bezpieczeństwo. Decydując się na grę w ETOTO, otrzymamy bardzo szeroką ofertę kursów oraz funkcjonalną witrynę internetową. Cały proces obstawiania jest też możliwy dzięki punktom naziemnym i profesjonalnej obsłudze firmy. Pomimo tego, że ETOTO jest relatywnie młodym bukmacherem, znajduje się on w środku stawki i działa bardzo aktywnie, aby zwiększać udział w rynku. Jeśli zależy nam na solidnym bukmacherze, dobrej ofercie i wiarygodności to możemy skorzystać z oferty tej firmy.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

 • Legalni bukmacherzY #1 – EtotO

 • Legalni bukmacherzY #2 – EwinneR

 • Legalni bukmacherzY #3 – BetcliC

 • Legalni bukmacherzY #4 – BetFaN

 • Legalni bukmacherzY #5 – TotoloteK

 • Legalni bukmacherzY #6 – FortunA

 • Legalni bukmacherzY #7 – LV beT

 • Legalni bukmacherzY #8 – StS

 • Legalni bukmacherzY #9 – MrBet

 • Legalni bukmacherzY #10 – MileniuM

 • Legalni bukmacherzY #11 – TOTALbeT

 • Legalni bukmacherzY #12 – PZBuK

 • Legalni bukmacherzY #13 – forBEt

 • Legalni bukmacherzY #14 – SuperBeT

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024