Silesion.PL

serwis informacyjny

Krzysztof Stanowski ambasadorem nowego bukmachera Fuksiarz PL

Krzysztof Stanowski z Weszlo PL ambasadorem nowego bukmachera Fuksiarz PL 1024x528 1

Krzysztof Stanowski z Weszlo PL ambasadorem nowego bukmachera Fuksiarz PL 1024x528 1

Nowy bukmacher Fuksiarz PL wchodzi na polski rynek zakładów wzajemnych. Czego można się po nim spodziewać? Fuksiarz stawia na innowacyjność, nowoczesne rozwiązania, satysfakcję klientów oraz atrakcyjne promocje. Od początku swojej działalności Fuksiarz PL dysponuje sporym wsparciem medialnym – ambasadorem firmy jest Krzysztof Stanowski. Ponadto pierwszym partnerem bukmachera została Grupa Weszło, do której zaliczają się między innymi sportowy portal Weszło!, radio Weszło FM oraz telewizja Weszło TV.

Krzysztof Stanowski ambasadorem bukmachera Fuksiarz PL

Bukmacher Fuksiarz nawiązał współpracę z dziennikarzem sportowym, publicystą, felietonistą oraz właścicielem grupy Weszło – Krzysztofem Stanowskim. Działalność Stanowskiego na polskiej scenie dziennikarstwa sportowego dowodzi, że by osiągnąć sukces, potrzebna jest determinacja, gotowość do podjęcie ryzyka i upór w dążeniu do wyznaczonych celów. A to również komunikuje marka Fuksiarz PL. Krzysztof Stanowski będzie wspierać Fuksiarza w prowadzonych działaniach marketingowych. Podjęcie współpracy z Krzysztofem Stanowskim jest częścią strategii komunikacji Fuksiarza.

Grupa Weszło zostaje oficjalnym partnerem Fuksiarza

To połączenie o tyle nieoczekiwane, że Grupa Weszło do tej pory współpracowała z kilkoma podmiotami z branży bukmacherskiej. Od teraz cały kombajn medialny, którego działalność obejmuje internetowe radio, telewizję oraz tradycyjny portal, będzie partnerem nowego bukmachera. “Chcemy, aby Fuksiarz.pl był jakiś. Nie chcemy budzić kontrowersji za wszelką cenę, ale zależy nam na rozpoznawalności oraz dotarciu do szerokiego grona odbiorców.

Zarówno cała Grupa Weszło, jak i Krzysztof Stanowski, znani są z nieszablonowego stylu. Jesteśmy przekonani, że jako bukmacher zyskamy na tej współpracy wizerunkowo. Nasza obecność na Weszło to nie tylko czerpanie z korzyści, jakie daje ten serwis. My także dołożymy swoją cegiełkę do rozwoju Grupy Weszło. Posiadamy w zespole wielu specjalistów z różnych dziedzin i jestem głęboko przekonany, że będziemy w stanie wypracować efekt unikalnej synergii w świecie sportu i zakładów sportowych” – podkreśla Marcin Szpalerski, CEO Fuksiarz PL.

Czym Fuksiarz PL wyróżni się spośród konkurencji?

Fuksiarz PL wie, że klienci zakładów wzajemnych oczekują od nowego bukmachera bogatego pakietu korzyści. Dla nowych graczy przewidziany jest bonus powitalny w postaci bonusu cashback 50% do 500 zł, Fuksiarz PL ustanowił tym samym najwyższy dostępny cashback na rynku, niewymagający obrotu. Poza bonusem na start gracze mają do dyspozycji cashback bez końca, dzięki któremu gracze otrzymają zwrot części przegranych środków w zależności od ilości obstawionych zdarzeń. Promocją, która zdecydowanie wyróżnia Fuksiarza na tle konkurentów, jest Early Payout. Fuksiarz PL umożliwia rozliczenie zakładu, kiedy obstawiony zespół zdobędzie dwie bramki przewagi. Wynik końcowy meczu nie będzie miał znaczenia. Tej opcji jak dotąd nie oferował żaden z polskich bukmacherów. Dodatkowo gracze u bukmachera Fuksiarz PL będą mogli skorzystać z opcji Mega Kursy BOOST. Dzięki opcji BOOST podniosą ogólny kurs zakładu i powalczą o wyższą wygraną.

Fuksiarz to legalny bukmacher

9 grudnia 2020 r. bukmacher Fuksiarz PL otrzymał od Ministra Finansów RP zezwolenie na organizację zakładów bukmacherskich przez Internet o numerze PS4.6831.1.2020, a z początkiem kwietnia wystartowała jego strona internetowa, gdzie znajdziemy profesjonalną ofertę zakładów sportowych.

Marka Fuksiarz należy do spółki “Bukmacherska sp. z o.o.” z siedzibą w Warszawie przy ul. Wąchockiej 1F. Obstawianie zakładów w serwisie bukmacherskim Fuksiarz PL jest w pełni legalne i bezpieczne. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz PL mają bezpieczne systemy płatności, dbają o ochronę danych osobowych swoich klientów oraz realizują politykę odpowiedzialnej gry.

Z oferty nowego polskiego bukmachera skorzystasz na jego oficjalnej stronie internetowej o adresie Fuksiarz.pl. Bukmacher na razie posiada wyłącznie stronę internetową wraz z wersją mobilną, choć w planach znajduje się również wypuszczenie aplikacji mobilnej Fuksiarz PL na urządzenia z oprogramowaniem iOS i Android.

Wierzymy, że Fuksiarz PLwkrótce stanie się jednym z najlepszych organizatorów zakładów wzajemnych online w Polsce. Nad rozwojem Fuksiarza pracuje doświadczona w branży kadra zarządzająca, która gwarantuje ciągły rozwój oferty i stworzenie graczom jak najlepszych warunków do obstawiania.

informacja prasowa

Na czym polega promocja Cashback bez końca w Fuksiarz PL?

Za każdy przegrany kupon z wybranej oferty dostajesz zwrot na konto Cashback. Możesz te środki wykorzystać na dalszą grę i kolejne wygrane. Na swoim kuponie zawrzyj wyłącznie zakłady z oferty Cashback. Możesz postawić tyle, zdarzeń, ile chcesz. W przypadku nietrafionego kuponu, zwrócone środki trafią na specjalne konto Cashback. W zależności od tego ile zdarzeń (od 1 do 15+) było na Twoim kuponie, taki procent (od 5% do 50%) stawki otrzymasz z powrotem.

Na czym polega promocja Prawdziwy Cashback w Fuksiarz PL?

Fuksiarz proponuje nowym graczom cashback w ramach oferty powitalnej. Prawdziwy cashback bez obrotu! Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!

Jaki jest kod promocyjny w Fuksiarz PL?

Fuksiarz kod promocyjny zapewnia Ci wszystkie bonusy oraz pełną ofertę przedmeczową oraz live. Postaw na siebie! Kod promocyjny Fuksiarz zapewnia wszystkim nowym graczom dostęp do pełnej oferty powitalnej. Podczas zakładania nowego konta zostaje on automatycznie aktywowany, więc nie musisz szukać specjalnych kodów.

Na czym polega oferta Mega Kursy BOOST w Fuksiarz PL?

Stawiaj na ulubione drużyny po jeszcze wyższych kursach. Codziennie Fuksiarz PL podwższa kursy na najciekawsze wydarzenia sportowe. Specjalna zakładka, która pozwoli Ci postawić wybrane zdarzenia po wyższym kursie niż w regularnej ofercie. To znakomita opcja, żeby podnieść ogólny kurs swojego zakładu i dać sobie szansę na wyższą wygraną! Dzięki Mega Kursom możesz postawić interesujący Cię mecz po najwyższym kursie na polskim rynku bukmacherskim.

Na czym polega oferta Early Payout w Fuksiarz PL?

2:0 to niebezpieczny wynik? Early Payout za 2 gole przewagi – bukmacher Fuksiarz PL rozliczy Twój zakład przed końcowym gwizdkiem w 100%

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024