Silesion.PL

serwis informacyjny

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz Cashback bez końca do 50%

W ramach oferty powitalnej, nowy, legalny w Polsce bukmacher FUKSIARZ proponuje popularny wśród graczy cashback. W przypadku innych bukmacherów, taki zakład bez ryzyka z reguły wymaga obrotu. Bukmacher Fuksiarz zwraca 50% do maksymalnie 500 zł od pierwszego postawionego zakładu bez wymogu obrotu! Jeśli przegrasz, środki możesz od razu wypłacić.

Ale to nie koniec Cashbackowej promocji, bo FUKSIARZ przygotował też drugi – cashback bez końca. Dzięki niemu, dostajesz częściowy zwrot środków na konto nawet w przypadku przegranych kuponów.

Cashback bez końca to wyjątkowa promocja dla każdego gracza legalnych zakładów bukmacherskich Fuksiarz. Takiej promocji jeszcze nie było jeszcze na naszym, polskim rynku. Obstawiaj zakłady i otrzymuj zwrot w przypadku przegranych kuponów. Im więcej zdarzeń zawiera Twój kupon, tym wyższy cashback możesz otrzymać!
Za każdy przegrany kupon z wybranej oferty dostajesz zwrot na konto Cashback. Możesz te środki wykorzystać na dalszą grę i kolejne wygrane.

Jak działa Cashback bez końca?

  • Na swoim kuponie zawrzyj wyłącznie zakłady z oferty Cashback. Możesz postawić tyle, zdarzeń, ile chcesz.
  • W przypadku nietrafionego kuponu, zwrócone środki trafią na specjalne konto Cashback. W zależności od tego ile zdarzeń było na Twoim kuponie, taki procent stawki otrzymasz z powrotem.
  • Zwrócone środki gromadzą się na Twoim specjalnym koncie Cashback. W dowolnym momencie możesz je przenieść na konto główne i przeznaczyć na dalsze zakłady lub wypłacić na swoje konto bankowe. I tak bez końca
Ilość zdarzeń123456789101112131415+
Zwrot stawki5%7%10%12%15%17%20%22%25%27%30%35%40%45%50%

Dowiedz się więcej i odbierz swoje bonusy na start w Fuksiarz.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024