Silesion.PL

serwis informacyjny

Oferta Fuksiarz PL zakłady bukmacherskie

Krzysztof Stanowski ambasadorem nowego bukmachera Fuksiarz PL

Krzysztof Stanowski ambasadorem nowego bukmachera Fuksiarz PL

Ciekawe promocje i bonusy oferowane przez FUKSIARZ PL można uznać do najlepszych na polskim rynku bukmacherskim. Bonusy które są do dyspozycji nowych jak i obecnych typerów, to przede wszystkim – zakład bez ryzyka oraz early payout. Są to najciekawsze bonusy, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Oferta Fuksiarza jest ciągle dopracowywana, ale już teraz ten nowy bukmacher może się pochwalić kilkoma ciekawymi bonusami.

Nowością, która z pewnością przykuwa uwagę graczy to Mega Kursy Boost oraz promocja o nazwie Cashback bez końca. W oferowanych Mega Kursy Boost możemy liczyć na powiększony kurs na wybrane przez nas samych wydarzenia, co pozwala na usyskanie wyższej kwoty z wygranego kuponu. Jest to na pewno ciekawa opcja szczególnie dla tych, którzy nie grają wielu zdarzeń na jednym kuponie (czyli tak zwane taśmy) i chcieliby podnieść kurs (AKO) swojego zakładu.

Najciekawszą jednak nowinką jest oferta o nazwie early payout, który rozlicza kupon jako wygrany w momencie kiedy twój zespół obejmuje dwubramkowe prowadzenie (np. 2:0). W takim wypadku nie musisz czekać do końcowego gwizdka! Nie ma znaczenia, jaki będzie w tym wypadku końcowy wynik. Nawet jeśli twój zespół potem przegra cały mecz, wydarzenie rozliczone będzie jako wygrane. Co warte podkreślenia, oferta early payout dotyczy zarówno kupony single jak i AKO.To rewolucyjne promocje na naszym rynku bukmacherskim. Przyjrzyjmy się zatem, co oferuje ten młody bukmacher o jakże swojeskiej nazwie FUKSIARZ PL.

Cashback bez końca

Zwrot aż do 50 procent.

Za każdy przegrany kupon z wybranej oferty dostajesz zwrot na konto Cashback. Możesz te środki wykorzystać na dalszą grę i kolejne wygrane.

Jak działa Cashback bez końca?

1 Postaw kupon na zdarzenia z oferty cashback.

Na swoim kuponie zawrzyj wyłącznie zakłady z oferty Cashback. Możesz postawić tyle, zdarzeń, ile chcesz.

2 Zbieraj zwrócone środki na koncie cashback

W przypadku nietrafionego kuponu, zwrócone środki trafią na specjalne konto Cashback. W zależności od tego ile zdarzeń było na Twoim kuponie, taki procent stawki otrzymasz z powrotem.

3 Graj dalej lub wypłacaj swoją kasę

Zwrócone środki gromadzą się na Twoim specjalnym koncie Cashback. W dowolnym momencie możesz je przenieść na konto główne i przeznaczyć na dalsze zakłady lub wypłacić na swoje konto bankowe. I tak bez końca.

Cashback bez końca – Przykłady

Stawiasz zakład z 7 zdarzeniami za 100 złotych, ale kupon zostaje rozliczony jako przegrany. Na Twoje konto cashbackowe wędruje 20% postawionej stawki * współczynnik, czyli w tym przypadku 17,6 złotych. Możesz je przepisać na konto główne i przeznaczyć je, jak Ci się tylko podoba. Pamiętaj, że do tej promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe i nie możesz stawiać zakładów systemowych.

Ilość zdarzeń123456789101112131415+
Zwrot stawki5%7%10%12%15%17%20%22%25%27%30%35%40%45%50%

*Środki bonusowe pomniejszone zostają o 12% podatku od gier, o którym mowa w ustawie z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych

Early Payout czyli szybsza wygrana

2:0 to niebezpieczny wynik? Na pewno nie w Fuksiarz PL

Wygrana na kuponie bez względu na wynik spotkania? Tak to możliwe tylko w Fuksiarzu z Early Payout. Grając u tego bukmachera, Twój zakład zostanie wypłacony, jak tylko Twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi! Nie ma znaczenia końcowy wynik – nawet jeśli potem przegra cały mecz, wydarzenie rozliczone będzie jako wygrane. Ofeta Early Payout obejmuje zarówno kupony single jak i AKO.

Jak działa promocja Early Payout?

  1. Postaw zakład przedmeczowy na zwycięzcę (1×2) w jednych z objętych promocją rozgrywek.
  2. Jeśli Twój zespół w dowolnym momencie mecz osiągnie dwubramkową przewagę, rozliczymy ten mecz jako wygrany bez względu jak się zakończy.
  3. Zrelaksuj się i obejrzyj do końca meczu wiedząc, że Twoja wygrana już czeka na koncie.

Przykład oferty Early Payout:

Na poniższym przykładzie typer postawił kupon na mecz Manchester City vs Manchester Utd. Obstawił zwycięstwo Manchester City (1), który objął prowadzanie 2:0. Jednak Manchester United zdołał wyrównać i mecz zakończył się remisem (X). Dzięki promocji Fuksiarza o nazwie Early Payout, gracz wygrał mimo niekorzystnego dla siebie wyniku. Każdy inny bukmacher rozliczyłby to wydarzenie jako przegrane.

Prawdziwy cachback na start

czyli 50 procent do 500 PLN

Fuksiarz proponuje nowym graczom cashback w ramach oferty powitalnej. Prawdziwy cashback bez obrotu! Dokonaj depozytu na swoje konto gracza. Minimalna wpłata, która upoważnia do odebrania cashbacku to 20 PLN. Aby wpełni wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie! Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!

Wymagania:

  • AKO z co najmniej 2 zdarzeniami.
  • Kurs każdego zdarzenia na kuponie to min. 1.20
  • Minimalna stawka zakładu to 20 PLN

Fuksiarz kod rejestracyjny

Specjalne oferty, bonusy i promocje.

W Fuksiarzu kod promocyjny zapewnia Ci wszystkie bonusy oraz pełną ofertę przedmeczową oraz live. Postaw na siebie! Kod promocyjny Fuksiarz zapewnia wszystkim nowym graczom dostęp do pełnej oferty powitalnej. Podczas zakładania nowego konta zostaje on automatycznie aktywowany, więc nie musisz szukać specjalnych kodów. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie Fuksiarz.pl, a od tego momentu otrzymasz najwyższy możliwy bonus powitalny czyli prawdziwy cashback, gdzie otrzymasz zwrot stawki 50% aż do 500 złotych! Dlaczego prawdziwy? Bo nie wymaga obrotu przed wypłatą!

Mega Kursy Boost

Powiększaj wygrane dzięki wysokim kursom bukmachera Fuksiarz

Stawiaj na ulubione drużyny po jeszcze wyższych kursach. Codziennie podwższamy kursy na najciekawsze wydarzenia sportowe.

Specjalna zakładka, która pozwoli Ci postawić wybrane zdarzenia po wyższym kursie niż w regularnej ofercie. To znakomita opcja, żeby podnieść ogólny kurs swojego zakładu i dać sobie szansę na wyższą wygraną! Dzięki Mega Kursom możesz postawić interesujący Cię mecz po najwyższym kursie na polskim rynku bukmacherskim.


Odszukaj po lewej stronie zakładkę pod nazwą “BOOST”. Obok widoczna będzie ikonka z rakietą, która nie pozwoli Ci przeoczyć okazji do złapania wyższych kursów. Wejdź w nią i sprawdź czy na wybrane przez Ciebie mecze oferujemy wyższe kursy.

Legalne gry karciane LIVE

Zakąłdy bukmacherskie na karcianki, czynne 24 godziny na dobe

Zakłady na gry karciane przez całą dobę. Obstawiaj pokera i blackjacka na żywo i postaw na emocje bez końca!

Zakłady na gry karciane polegają na obstawianiu aktualnie odbywającej się rozgrywki. Gracz nie bierze tutaj bezpośrednio udziału w grze, ale typuje jej przebieg. Obserwując kolejne rozdania, masz za zadanie poprawnie odgadnąć, który z graczy będzie zwycięzcą. Poza zakładami na to, kto wygra, do wyboru masz jeszcze np. zakłady na zwycięski układ kart. Wiedza na temat gier karcianych będzie tu więc bardzo przydatna, ale nie niezbędna.

Zakłady na gry karciane są w zupełności legalne. Gry takie jak poker, mogą być organizowane wyłącznie w kasynie. Jednak zakłady na pokera są czymś innym. Gracz nie bierze czynnego udziału w rozgrywce, więc nie robi niczego, co byłoby niezgodne z polskim prawem. Gry karciane u bukmachera Fuksiarz są w pełni legalne, więc nie musisz obawiać się żadnych konsekwencji związanych z zakładami.

________

FUKSIARZ PL działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami. Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024