Czytasz: Park Śląski na jednym bilecie

Park Śląski na jednym bilecie

Park Śląski oferuje wspólny bilet na wszystkie atrakcje.

Najdłuższa w Polsce nizinna kolejka linowa Elka, największe i najstarsze Planetarium, Wesołe Miasteczko, Ogród Zoologiczny, Park Linowy i Skansen – to wszystko na jednej wejściówce. Przy wejściu do każdej instytucji odcinane będą konkretne kupony.

Wejściówki można używać od maja do września. Taki bilet ma być oszczędnością czasu, bo nabywca nie stoi już w kolejkach. Ale też pieniędzy. Cena biletu jest taka sama jak w latach ubiegłych. Wejściówka dla jednej osoby kosztuje 90 złotych, a bilet rodzinny (dwójka dorosłych i dwoje dzieci) - 250 złotych.

Podliczmy. Legendia kosztuje 59 zł. Zoo – 20 zł. Planetarium – 12 zł, Elka – 10 zł, Park Linowy (trasa trudna) – 40 zł, Skansen – 8 zł. Suma to 149 zł. A bilet wspólny kosztuje, przypomnijmy, 90 zł. Oszczędzamy więc ponad 50%.

Rabaty oferują też działające w okolicy parku hotele i znajdujące się na jego terenie punkty gastronomiczne. Bilet jest dostępny w kilku miejscach: w kasie dyrekcji parku i w kasie w skansenie, a także on-line, na stronie internetowej: sklep.parkslaski.pl.

Czytaj więcej