Czytasz: Okradły starszą kobietę. Poznajecie ją?

Okradły starszą kobietę. Poznajecie ją?

W laboratorium kryminalistycznym w Katowicach został sporządzony portret pamięciowy jednej z kobiet.

Policjanci z Katowic zostali powiadomieni przez starszą mieszkankę Katowic o kradzieży. Jak wynika z relacji pokrzywdzonej, w dniu 27 listopada ubiegłego roku, do jej mieszkania przyszła kobieta, która poprosiła o szklankę wody.

Po chwili przyszła również jej znajoma i poprosiła jeszcze o zagotowanie mleka dla dziecka. W pewnym momencie jedna z nich wyszła na chwilę z kuchni, jednak gdy wróciła stwierdziła, że muszą wyjść i wrócą jak mleko się zagotuje. Kobiety wyszły z mieszkania katowiczanki, ale po mleko już nie wróciły. 80-latka zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa.

Ze szkatułki, która znajdowała się w pokoju zniknęło 5.000 złotych i 50 dolarów. Kobieta powiadomiła o wszystkim policjantów. W laboratorium kryminalistycznym w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach został sporządzony portret pamięciowy jednej z kobiet. Poznajcie ją?

Wszystkie osoby, które posiadają informację, na temat tego  zdarzenia albo rozpoznają kobietę na sporządzonym portrecie pamięciowym prosimy o kontakt z  policjantami z Komisariatu IV Policji w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 3750, 32 200 2555,32 200 3760 lub 112, email kp4@katowice.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość.

Czytaj więcej