Czytasz: Znamy pierwszych artystów przyszłorocznego OFFa!

Znamy pierwszych artystów przyszłorocznego OFFa!

Kto zagra na OFF Festivalu? Data i miejsce pozostają bez zmian.

Wielobarwni, oryginalni, psychodeliczni – oto pierwsi artyści, których udział w kolejnej edycji OFFa możemy już potwierdzić. Grizzly Bear, Clap Your Hands Say Yeah z albumem „Some Loud Thunder”, John Maus i Marlon Williams pojawią się w Katowicach w sierpniu.

Karnety już w sprzedaży

OFF Festival odbędzie się w 2018 roku w dniach 3-5 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów. Trzydniowe karnety w cenie 260 zł można kupić w OFF Sklepie. Cena ta obowiązuje do 18 lutego lub do wyczerpania biletów z pierwszej puli! W sprzedaży będą również bilety na pole namiotowe, w cenie 70 zł.

- Powołałem OFF po to, żeby każdego roku Was zaskakiwać. To, co mogę Wam dzisiaj obiecać w pierwszy weekend sierpnia 2018 roku, to najlepszą muzyczną przygodę w Polsce – napisał na fejsbuku Artur Rojek.

- Z całym szacunkiem dla innych festiwali, ale na żadnym z nich nie będzie tak różnorodnie i z całego świata. Będziemy mieć propozycje dla fanów nowej muzyki i tradycji, dla wyznawców noise’u, szamańskich tańców, gospel, black metalu, dzikiej psychodelii i techno beatów. Dla tych smutnych i radosnych, dla wariatów i mądrali. Dla wszystkich, którzy kochają dźwięki i ludzi. Taki jest OFF – dodaje.

Najlepszy średni festiwal? 

OFF Festival po raz kolejny został oficjalnie nominowany do nagrody European Festival Awards 2017 w kategorii "Best Medium-Sized Festival"! Czy zostanie najlepszym średnim festiwalem? Oficjalne ogłoszenie wyników już 17 stycznia 2018 roku.

Czytaj więcej