Czytasz: Nowy festiwal muzyczny na Śląsku. Na scenie pojawi się m.in. Wu-Tang Clan

Nowy festiwal muzyczny na Śląsku. Na scenie pojawi się m.in. Wu-Tang Clan

To dobra informacja dla fanów festiwali muzycznych. Do listy imprez w woj. śląskim dołącza Fest Festival.

Tauron Nowa Muzyka, OFF Festival, a teraz Fest Festival. Liczba muzycznych festiwali na Śląsku powiększa się, co z pewnością cieszy tych z Was, którym lato kojarzy się główne z imprezami na świeżym powietrzu. Jak zapowiadają organizatorzy Fest Festival, to obowiązkowy punkt dla wszystkich fanów muzycznego szaleństwa.

Fest Festival 2019 w Chorzowie

Fest Festival 2019 odbędzie się w Parku Śląskim. Impreza rozpocznie się 23 sierpnia (piątek) i będzie trwać przez cały weekend. W Parku Śląskim powstanie specjalna infrastruktura festiwalowa. 

- Chcemy pokazać, że festiwal muzyczny to więcej niż sceny i artyści. To czas, kiedy przenosimy się do innego świata i uciekamy od naszych codziennych zajęć, żeby cieszyć się chwilą i przebywaniem z fantastycznymi ludźmi. - tłumaczą organizatorzy nowego festiwalu muzycznego.

Fest Festival 2019: Artyści, Kto wystąpi na Fest Festival?

Pierwszymi ogłoszonymi przez organizatorów gwiazdami festiwalu są Wu-Tang Clan, Little Dragon, Lost Frequencies oraz Vitalic pres. Dima (LIVE). 

Na uczestników będzie czekało pięć różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elektronicznej.

Obok muzycznych scen staną przestrzenie artystyczno-warsztatowe, atrakcje sportowe, a także pojawią się aktywności związane z teatrem czy sztukami wizualnymi. Podczas Fest Festival-u obecni będą przedstawiciele agencji pozarządowych oraz ważnych projektów społecznych, a do tego - na miejscu powstanie ogromne pole namiotowe wraz ze wszystkimi najważniejszymi udogodnieniami. 

Fest Festival 2019: Bilety

Bilety na Fest Festival są już w sprzedaży. Dwudniowe karnety dostępne są w pierwszej puli “early bird” już od 229 złotych, zaś bilety jednodniowe od 129 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin.

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik - bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.