Czytasz: Nowości w kinach - co warto zobaczyć w ten weekend?

Nowości w kinach - co warto zobaczyć w ten weekend?

Jakie nowe filmy będzie można zobaczyć w tym miesiącu w kinach?

Kobieta sukcesu

Nowa polska komedia już od 8 marca w kinach. Główną bohaterkę Mańkę - gra Agnieszka Więdłocha – jest szefową firmy w wielkim mieście, której życie nagle zmienia się o 180 stopni. Jej biznes upada przez nieuczciwą konkurencję, związek z ukochanym Norbertem (w tej roli Mikołaj Roznerski) przechodzi kryzys, a w odwiedziny przyjeżdża młodsza siostra, która jest totalnym przeciwieństwem Mańki. Dodatkowo w jej życie wkracza przystojny Piotr... Jak zakończy się ta historia?

kobieta-sukcesu

Wieczór gier

Amerykańska komedia w reżyserii Johna Francisa Delaya (znanego z roli dr. Sweetsa w serialu Kości) oraz Jonathana Goldsteina, twórcę scenariusza Kości. Premiera już 9 marca.

Max (Jason Bateman znany m.in. z Zamiany ciał i Tak to się teraz robi)  i Annie (Rachel McAdams - odtwórczyni głównej roli w kultowym Pamiętniku na podstawie powieści Nicholasa Sparksa) szczęśliwym małżeństwem lubiącym rozrywkę i gry towarzyskie, które organizują i zapraszają swoich przyjaciół. Jednak tym razem nie będą grać w scrabble tylko w ekscytującą grę: ktoś ma zostać porwany, a zadaniem grających jest jego oswobodzenie. Jednak wszystko wymyka się spod kontroli, a uczestnicy nie wiedzą, co jest prawdą, a co nie… 

wieczór gier

Pitbull. Ostatni pies

Film na który wszyscy czekali. Pitbull. Ostatni pies w reżyserii tym razem nie Patryka Vegi, a Władysława Pasikowskiego. Premiera już 15 marca. W roli głównej Marcin Dorociński, który powraca po długiej przerwie do serii Pitbull. Oprócz niego zagrają świetni polscy aktorzy m.in. Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Cezary Pazura praz Adam Woronowicz, który obecnie gra również w serialu Diagnoza. W filmie występuje także Dorota Rabczewska znana jako Doda. Jak poradzi sobie jako aktorka?

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji doświadczonych policjantów.

W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz Nielat. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej pomiędzy gangsterami, pojawia się nowy gracz – Czarna Wdowa.

pitbull-ostatni-pies

Madame

Premiera tego wyjątkowego filmu 8 marca.

Wyprawiając przyjęcie wierząca w przesądy Anne (Toni Collette), postanawia namówić swoją pokojówkę Marie (w tej roli Rossy de Palma), aby udawała hiszpańską arystokratkę. Francuska komedia w reżyserii Amandy Sthers, który przedstawia historię współczesnego Kopciuszka oraz bariery między klasą uprzywilejowaną a służbą. Jak zakończy się historia Marii?

madame

Czytaj więcej