Czytasz: Nowości w kinach - co warto zobaczyć w ten weekend?

Nowości w kinach - co warto zobaczyć w ten weekend?

Jakie nowe filmy będzie można zobaczyć w tym miesiącu w kinach?

Kobieta sukcesu

Nowa polska komedia już od 8 marca w kinach. Główną bohaterkę Mańkę - gra Agnieszka Więdłocha – jest szefową firmy w wielkim mieście, której życie nagle zmienia się o 180 stopni. Jej biznes upada przez nieuczciwą konkurencję, związek z ukochanym Norbertem (w tej roli Mikołaj Roznerski) przechodzi kryzys, a w odwiedziny przyjeżdża młodsza siostra, która jest totalnym przeciwieństwem Mańki. Dodatkowo w jej życie wkracza przystojny Piotr... Jak zakończy się ta historia?

kobieta-sukcesu

Wieczór gier

Amerykańska komedia w reżyserii Johna Francisa Delaya (znanego z roli dr. Sweetsa w serialu Kości) oraz Jonathana Goldsteina, twórcę scenariusza Kości. Premiera już 9 marca.

Max (Jason Bateman znany m.in. z Zamiany ciał i Tak to się teraz robi)  i Annie (Rachel McAdams - odtwórczyni głównej roli w kultowym Pamiętniku na podstawie powieści Nicholasa Sparksa) szczęśliwym małżeństwem lubiącym rozrywkę i gry towarzyskie, które organizują i zapraszają swoich przyjaciół. Jednak tym razem nie będą grać w scrabble tylko w ekscytującą grę: ktoś ma zostać porwany, a zadaniem grających jest jego oswobodzenie. Jednak wszystko wymyka się spod kontroli, a uczestnicy nie wiedzą, co jest prawdą, a co nie… 

wieczór gier

Pitbull. Ostatni pies

Film na który wszyscy czekali. Pitbull. Ostatni pies w reżyserii tym razem nie Patryka Vegi, a Władysława Pasikowskiego. Premiera już 15 marca. W roli głównej Marcin Dorociński, który powraca po długiej przerwie do serii Pitbull. Oprócz niego zagrają świetni polscy aktorzy m.in. Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Cezary Pazura praz Adam Woronowicz, który obecnie gra również w serialu Diagnoza. W filmie występuje także Dorota Rabczewska znana jako Doda. Jak poradzi sobie jako aktorka?

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji doświadczonych policjantów.

W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz Nielat. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej pomiędzy gangsterami, pojawia się nowy gracz – Czarna Wdowa.

pitbull-ostatni-pies

Madame

Premiera tego wyjątkowego filmu 8 marca.

Wyprawiając przyjęcie wierząca w przesądy Anne (Toni Collette), postanawia namówić swoją pokojówkę Marie (w tej roli Rossy de Palma), aby udawała hiszpańską arystokratkę. Francuska komedia w reżyserii Amandy Sthers, który przedstawia historię współczesnego Kopciuszka oraz bariery między klasą uprzywilejowaną a służbą. Jak zakończy się historia Marii?

madame

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News
46 minut temu W kamienicy rozbił namiot. W nim hodował konopie

38-latek hodował marihuanę w centrum Częstochowy.

News
około 1 godziny temu Prognoza pogody: Jesienno-zimowa aura

Temperatura w okolicach zera. Trochę śniegu, trochę deszczu.

News
2 godzin temu Urodziła żywe dziecko. Później spaliła je w piecu

Makabryczne ustalenia z Ciecierzyna. Kobieta zabiła nie jedno, ale czwórkę noworodków?

News
2 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 14.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi