Czytasz: Nowe ,,gniazdko" Błaszczykowskiego. W samym sercu stolicy

Nowe ,,gniazdko" Błaszczykowskiego. W samym sercu stolicy

Włoskie marmury, dębowe podłogi i oszklone ściany. Nowe mieszkanie sportowca zachwyca. Zobaczcie jak wygląda w środku!

To 160-metrowy apartament w sercu Warszawy. Zjawiskowy, prosty i przede wszystkim funkcjonalny. Z jednej strony sąsiaduje z Pałacem Kultury i Nauki, z drugiej z Ogrodem Saskim i Placem Grzybowskim. Z okien wieżowca można podziwiać panoramę miasta, mi.n. Stadion Narodowy i zakola Wisły.

Jedno z mieszkań, od teraz jest własnością byłego kapitana polskiej reprezentacji, Kuby Błaszczykowskiego. 

 - Nie trzymamy Was dłużej w niepewności. Tajemniczym klientem, który dołączył do grona właścicieli apartamentów w Cosmopolitan jest Kuba Błaszczykowski. Serdecznie witamy! - napisali właściciele wieżowca na swoim profilu High Level. 

Cosmopolitan, przy ul. Twardej 4 to prestiżowy, całkowicie przeszklony budynek. Dzięki temu wnętrza są jasne i stylowe. Nietypowym rozwiązaniem jak na wysokościowca są otwierane okna w każdym pokoju. 

Budynek stał się stałym miejscem kulturalnym Warszawy. To tutaj organizowane są wystawy, spotkania kulturalne i koncerty. Na jednym z pięter można podziwiać twórczość Wisławy Szymborskiej, Anny Marii Jopek, Radzimira Dębskiego i Tomasza Stańko. 

Dla komfortu mieszkańców na 4 piętrze zlokalizowana została strefa relaksu. To fitness klub z siłownią, pokojem do masażu, saunami, jacuzzi oraz klubami. 

 - Z jednej strony spełniam swoje marzenie, z drugiej robię coś, co daje mi możliwości na przyszłość. My, sportowcy musimy mieć świadomość, że warto zadbać o to, czym będziemy się zajmowali po zakończeniu kariery. Na pewno takie „gniazdo” jak to w Warszawie, może być dla mnie kiedyś zbawienne – komentuje Błaszczykowski na stronie Radia Zet. 

Nowe mieszkanie sportowca to połączenie minimalizmu i funkcjonalności. Będą zarówno dębowe podłogi, włoskie marmury, ale także nowoczesny system sterowania urządzeniami elektrycznymi za pomocą smartfona. 

Sportowcy, obok biznesmenów, menedżerów i właścicieli rodzinnych firm to jedni z głównych nabywców apartamentów. 

Zamiast chlebem i solą, piłkarz został przywitany zestawem piłek na cały rok.

 

 

 

 

Kuba Błaszczykowski urodził się w Truskolasach w województwie śląskim. W latach 2010-2014 był kapitanem polskiej reprezentacji w piłkę nożną. Uczestniczył w Mistrzostwach Europy 2012 i 2016. Dwukrotnie został nagradzany za bycie  ,,Piłkarzem Roku". 

Kuba to także kawaler Orderu Uśmiechu. Pisaliśmy o tym tutaj. Kliknij.

 

źródło: http://sport.radiozet.pl

zdjęcia: www.facebook.com/HighLevelPolska/

 

Czytaj więcej