Czytasz: Niebieska torba za ponad 2000 dolarów

Niebieska torba za ponad 2000 dolarów

Jest niebieska, skórzana i bardzo pojemna. Przedstawiamy siostrę ikeowskiej FRAKTY.

Niebieska torba Balenciaga jak torba IKEA?

Źródło: BALENCIAGA

Internet oszalał, a wszystko za sprawą francuskiego domu mody. Marka Balenciaga wprowadziła na rynek dużą torbę na zakupy. Fakt nie dziwiłby nikogo, gdyby nie wygląd torby... do złudzenia przypomina niebieską torbę sprzedawaną w IKEI. Internauci podkreślają, że niebieska FRAKTA dostępna w IKEA jest niezastąpiona. 71 l worek kosztuje jedynie 1,99 zł. 

>> Zobacz zdjęcia - BALENCIAGA I FRAKTA <<

 Zdjęcia: Balenciaga, IKEA

Duża shopperka Balenciaga to nowość. Ma podwójne uchwyty ze skóry cielęcej (długie i krótkie), biały zamek i kieszonkę na suwak. Na wierzchu tłoczone, złote logo firmy. Koszt? Ponad 2100 dolarów. Czy to inspiracja, a może podróbka? Oficjalnie firma nie skomentowała sytuacji. Co na to IKEA? 

- Bardzo się cieszymy, że torba FRAKTA - jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów IKEA, który mamy w swoim asortymencie od wielu lat - stała się inspiracją dla świata mody. Okazuje się, że nasza duża niebieska torba, którą lubi i używa na mnóstwo różnych sposobów tak wiele osób, jest nie tylko praktyczna, ale także bardzo trendy – komentuje Katarzyna Balashov, rzecznik prasowy IKEA Retail w Polsce.

Co sądzicie o nowości od Balenciagi? Skórzana torba warta jest swojej ceny?

 >> Specjalna edycja niebieskiej torby. Zobacz, co pojawi się w październiku na półkach IKEA <<

Czytaj więcej