Silesion.PL

serwis informacyjny

Neymar wróci do Barcelony?

To znakomity piłkarz. Jego techniczne umiejętności stoją na niebotycznym poziomie. Gdyby tylko miał wokół siebie taką aurę jak chociażby Ronaldinho, byłby uważany za jednego z najlepszych zawodników w historii futbolu. Aktualnie mało ważne jest to, w jakiej formie się znajduję, bo wszyscy mają w pamięci, jak najpierw odszedł ze swojej rzekomo ukochanej Barcelony do Paris Saint-Germain, a następnie szantażował klub, by wrócić do „Dumy Katalonii”.

ZREZYGNUJE Z WIELKICH PIENIĘDZY?

O Brazylijczyku można by napisać książkę. Czy kiedykolwiek się zmieni? Możliwe, mamy taką nadzieję. Bo pomogłoby mu to wizerunkowo, a kibice dostrzegliby, że to naprawdę fantastyczny zawodnik. Kto wie, może tak się latem stanie. Jeśli wierzyć spekulacjom, których coraz więcej, miałby wrócić do „Blaugrany” i przy okazji zgodzić się na naprawdę wielką dla siebie obniżkę zarobków. Aktualnie w PSG – licząc jeszcze kontrakty reklamowe – zarabia ponad 50 milionów euro. W Barcelonie miałoby to być nieco ponad 20 mln euro za sezon.

Generalnie żadnemu piłkarzowi nie powinno to zrobić żadnej różnicy. Neymar inkasuje takie kwoty, że na spokojnie może zapewnić dobre życie kilku pokoleniom w swojej rodzinie. Jednak jeśli mimo takiej obniżki zgodziłby się na powrót do Barcelony, na pewno zyskałby w oczach kibiców. To właśnie w Hiszpanii miał swój najlepszy czas, kiedy razem z Lionelem Messim i Luisem Suarezem stworzył zabójcze trio, które w dodatku wygrało z Barceloną Ligę Mistrzów w sezonie 2014/15.

CZAS JUŻ NA WIELKI POWRÓT?

BETFAN zastanawia się, czy w letnim oknie transferowym Neymar trafi do Barcelony. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że aktualnie są na to niewielkie szanse, jednak z każdym dniem rosną. Tylko czy tak się faktycznie stanie? Jeśli nie „Blaugrana”, to może inny klub? W jego kontekście wymienia się chociażby Real Madryt czy któryś z klubów MLS, jednak to akurat zdaje się mało prawdopodobne.

Neymar w tym sezonie rozegrał 22 mecze, w których strzelił 18 goli i zanotował dziesięć asyst. Jego statystyki we wszystkich rozgrywkach są fenomenalne. Liga Mistrzów? 57 meczów, 35 bramek, 26 asyst. La Liga? 123 mecze, 68 trafień, 50 asyst. Łącznie – według Transfermarkt – rozegrał 400 oficjalnych meczów, w których strzelał gole 244 razy i 151 razy asystował. Fenomen. Ale z beznadziejną opinią. Powinien uznać, że czas ją w końcu naprawić.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024