Silesion.PL

serwis informacyjny

Kiedy wróci Bundesliga?

Bundesliga jest coraz bliżej powrotu do gry. Oficjalnej daty pierwszego meczu po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią jeszcze nie znamy, ale niebawem powinno się to zmienić. Aktualnie zastanawiamy się, kiedy dokładnie piłkarze wrócą na murawę.

WSZYSCY CZEKAJĄ NA POWRÓT

11 marca. Tego dnia rozegrania ostatni mecz w Bundeslidze. Wówczas Borussia Moenchengladbach pokonała na swoim stadionie FC Koeln 2:1. Bramki dla gospodarzy strzelili wówczas Breel-Donald Embolo i Jorge Mele (samobój), a honorowe trafienie dla gości zanotował Mark Uth. Fani ligi niemieckiej mogą z sentymentem wspominać to spotkanie. Nie tylko Niemcy tęsknią za tymi rozgrywkami. Mówimy przecież o trzeciej najsilniejszej w Europie lidze, która o miejsce na najniższym stopniu podium regularnie rywalizuje z Serie A. Choć nie cieszy się aż tak dużą sympatią jak La Liga czy Premier League, nadal jest w absolutnie ścisłej czołówce.

A kiedy wróci? Możliwości jest kilka. Najbardziej optymistyczna zakłada, że stanie się to już 9 maja. Taką informację podał „Der Spiegel”. Mecze rzecz jasna odbywałyby się bez udziału publiczności. Warunkiem tego, by tak się stało jest zastosowanie odpowiednich środków ochrony, tak by grali wyłącznie zawodnicy zdrowi i nikt się nie zaraził.

W BUNDESLIDZE NADAL JEST O CO WALCZYĆ

Musimy jednak bardzo uważać, aby nie przesadzić i nie być lekkomyślnym. Nawet mecze bez kibiców to spacer po linie. Możliwe, że właśnie od 9 maja będziemy mogli wznowić rozgrywki, lecz nie wcześniej – stwierdził Markus Soeder, premier Bawarii. Piłkarze wrócili już do treningów i tylko czekają na sygnał, kiedy zaczną grać. Są tacy, którzy chcieliby zostać w domu, ale przeważają ci, którym zależy na tym, by jak najszybciej wznowić sezon. W BETFAN możecie obstawić, kiedy uda się tego dokonać. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali na to naprawdę atrakcyjne kursy.

Bundeslidze nadal jest o co grać. Choć wydaje się, że pierwszemu Bayernowi Monachium raczej nic nie zagrozi (55 pkt), to walka na pewno toczyć się będzie o drugie miejsce, które aktualnie zajmuje Borussia Dortmund (51 pkt). Dalej mamy RB Lipsk (50 pkt), Borussię Moenchengladbach (49 pkt) i Bayer Leverkusen (47 pkt). Te zespoły nadal się liczą w walce o TOP4, które gwarantuje grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Z kolei najbliżej spadku są Paderborn 07 oraz Werder Brema. O ile ten pierwszy zespół raczej już niczego nie wskóra, o tyle Werder nadal może powalczyć o utrzymanie.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024