Czytasz: Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG/INTARG EKO zbliżają się wielkimi krokami.

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG/INTARG EKO zbliżają się wielkimi krokami.

Zachęcamy do zapoznania się z planem naszych atrakcji, które umilą Państwu pobyt na targach lub otworzą nowe możliwości biznesowe.

INTARG jednak to nie tylko otwarty rynek, gdzie spotykają się nauka i biznes. To przede wszystkim scena, na której naukowcy prezentują efekty długich lat swojej pracy. To podczas takich właśnie wydarzeń badacze mogą zamknąć na chwilę swoje laboratoria i skupić się na podzieleniu się swoimi odkryciami z szeroką publicznością. To właśnie dzięki tej wspaniałej mieszance wrodzonej ciekawości naukowców i uporowi organizatorów możemy zaproponować Państwu tak ciekawe wydarzenie. Oba dni będą wypełnione prezentacjami najnowszych wynalazków, spotkaniami z wynalazcami, pracami międzynarodowego Jury i panelami dyskusyjnymi. atrakcje są otwarte i darmowe dla zwiedzających. Już dziś zapraszamy do zarezerwowania sobie chwili, aby móc wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.Data i miejsce targów: 20-21 czerwca 2018

   Międzynarodowe Centrum Kongresowe MCK w Katowicach
Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice (obok Spodka)

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach biznesowych organizowanych w ramach misji gospodarczych  przedsiębiorstw na stoisku Chorwacji oraz Tajlandzkiej Narodowej Agencji ds. Innowacji  na stoisku Tajlandii. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.  W przypadku zainteresowania rozmowami, uprzejmie proszę o kontakt w celu umówienia godziny spotkania.

Konferencje poświęcone zagadnieniom ekologii, medycyny i zrównoważonego rozwoju

Strefa symulatorów

Konkurs dla odwiedzających - do wygrania lot nad Katowicami

Katalog wystawców będzie dostępny w najbliższych dniach na intarg.haller.pl 

Wykaz wynalazków i wystawców znajdą Państwo tutaj.

Więcej informacji na stronie internetowej:

http://www.intarg.haller.pl/ 

Organizator: Eurobusiness-Haller we współpracy z Fundację Haller Pro Inventio

Czytaj więcej