Czytasz: Mężczyzna spadł w galerii handlowej na kobietę z dzieckiem [AKTUALIZACJA]

Mężczyzna spadł w galerii handlowej na kobietę z dzieckiem [AKTUALIZACJA]

W galerii Sfera w Bielsku-Białej pijany mężczyzna spadł z wysokości drugiego piętra na kobietę z dzieckiem.

AKTUALIZACJA (godz. 14:30)

- Niecodzienna sprawa, to jest dobre słowo – mówi Agata Radlak-Piechowicz z bielskiej Sfery.

- Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce w sobotę ok. godziny 18:15. Z jak dotąd niewyjaśnionych przyczyn, mężczyzna spadł z drugiego piętra – dodaje.

Piechowicz podkreśla, że 40-latek upadł w pobliżu kobiety z dzieckiem, a nie bezpośrednio na kobietę. Rodzina trafiła wprawdzie do szpitala, ale po badaniach została zwolniona do domu.

- Całej trójce natychmiast została udzielona pomoc medyczna. Wezwaliśmy pogotowie, które bardzo szybko przyjechało na miejsce – tłumaczy Piechowicz.

Mężczyzna doznał urazu głowy i w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Policja bada sprawę, dostała też od galerii nagranie z monitoringu. Najprawdopodobniej, mężczyzna chciał się podciągnąć na barierce, ale stracił równowagę i spadł z drugiego piętra. 40-latek był pod wpływem alkoholu.

- Procedury zostały zachowane, galeria oczywiście działa – dodaje Piechowicz.

Przypomnijmy. Mężczyzna spadł z wysokości drugiego piętra na przechodzącą matkę z dzieckiem. Do wypadku doszło w sobotę wieczorem w jednej z bielskich galerii handlowych. Wszyscy trafili do szpitala. Mężczyzna jest w stanie ciężkim – podała bielska policja.

Rzecznik bielskiej policji Ilona Michalczyk powiedziała, że kobieta i dziecko nie odniosły poważniejszych urazów. Po zbadaniu przez lekarzy opuścili szpital.

Michalczyk poinformowała, że do wypadku doszło, gdy mężczyzna chciał się podciągnąć na barierce na wysokości drugiego piętra. Nagle runął w dół. Doznał poważnego urazu głowy. Jest nieprzytomny. Mężczyzna był nietrzeźwy.

 Sprawę badają policjanci. 

- Policja sprawdza zapis z monitoringu. Dopiero wtedy będzie można mówić coś więcej na temat tego zdarzenia - dodaje Michalczyk. 

Czytaj więcej