Czytasz: Mężczyzna spadł w galerii handlowej na kobietę z dzieckiem [AKTUALIZACJA]

Mężczyzna spadł w galerii handlowej na kobietę z dzieckiem [AKTUALIZACJA]

W galerii Sfera w Bielsku-Białej pijany mężczyzna spadł z wysokości drugiego piętra na kobietę z dzieckiem.

AKTUALIZACJA (godz. 14:30)

- Niecodzienna sprawa, to jest dobre słowo – mówi Agata Radlak-Piechowicz z bielskiej Sfery.

- Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce w sobotę ok. godziny 18:15. Z jak dotąd niewyjaśnionych przyczyn, mężczyzna spadł z drugiego piętra – dodaje.

Piechowicz podkreśla, że 40-latek upadł w pobliżu kobiety z dzieckiem, a nie bezpośrednio na kobietę. Rodzina trafiła wprawdzie do szpitala, ale po badaniach została zwolniona do domu.

- Całej trójce natychmiast została udzielona pomoc medyczna. Wezwaliśmy pogotowie, które bardzo szybko przyjechało na miejsce – tłumaczy Piechowicz.

Mężczyzna doznał urazu głowy i w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Policja bada sprawę, dostała też od galerii nagranie z monitoringu. Najprawdopodobniej, mężczyzna chciał się podciągnąć na barierce, ale stracił równowagę i spadł z drugiego piętra. 40-latek był pod wpływem alkoholu.

- Procedury zostały zachowane, galeria oczywiście działa – dodaje Piechowicz.

Przypomnijmy. Mężczyzna spadł z wysokości drugiego piętra na przechodzącą matkę z dzieckiem. Do wypadku doszło w sobotę wieczorem w jednej z bielskich galerii handlowych. Wszyscy trafili do szpitala. Mężczyzna jest w stanie ciężkim – podała bielska policja.

Rzecznik bielskiej policji Ilona Michalczyk powiedziała, że kobieta i dziecko nie odniosły poważniejszych urazów. Po zbadaniu przez lekarzy opuścili szpital.

Michalczyk poinformowała, że do wypadku doszło, gdy mężczyzna chciał się podciągnąć na barierce na wysokości drugiego piętra. Nagle runął w dół. Doznał poważnego urazu głowy. Jest nieprzytomny. Mężczyzna był nietrzeźwy.

 Sprawę badają policjanci. 

- Policja sprawdza zapis z monitoringu. Dopiero wtedy będzie można mówić coś więcej na temat tego zdarzenia - dodaje Michalczyk. 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
około 1 godziny temu Biedroń górnikom się nie podlizuje. Zapowiada likwidację górnictwa

Robert Biedroń stawia sprawę jasno. Do 2035 roku zlikwiduje wszystkie kopalnie węglowe w Polsce.

News
około 1 godziny temu Metropolia chce powołać Fundusz Noblowski. W budżecie nawet 4 mln zł.

Światowej klasy naukowcy i laureaci nagrody Nobla będą prowadzić zajęcia dla studentów uczelni na terenie metropolii.

News
2 godzin temu Sędziowie pokazali co myślą o „zakazie koszulkowym”

„Nowa KRS” uznała koszulki z napisem "konstytucja" za polityczną manifestację, która nie przystoi sędziom. Co zrobili sędziowie?

News, Polityka
6 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
6 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
6 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.