Czytasz: Masz firmę? Google pomoże ci się wybić

Masz firmę? Google pomoże ci się wybić

Kulinarne już były, teraz będą...internetowe. Trzydziestu doradców Google’a pomoże firmom z naszego województwa przejść wielką rewolucję.

To kolejny – jak zaznaczają przedstawiciele Google’a – darmowy projekt wpierania przedsiębiorczości. Akcja, we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców, nosi nazwę „Internetowe Rewolucje” i polega na konkretnej pomocy w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. - Naszym wspólnym celem jest zaangażowanie w program 10 000 firm do końca tego roku – zapowiada Elżbieta Różalska, specjalista ds. PR, odpowiedzialna na akcję.

Plan działania? Google poda ci go na tacy

Na czym konkretnie polegać będzie pomoc specjalistów z Google? - Na terenie całej Polski będzie działać 30 doradców. Ich zadaniem będzie wspieranie firm w analizie ich potrzeb i dotychczasowych działań w internecie lub przy wykorzystaniu narzędzi internetowych – wyjaśniają organizatorzy akcji. Ale to nie koniec. Doradcy z Google’a pomogą stworzyć firmom indywidualne plany działania w internecie. 

Pomoc dostępna od zaraz

Jak zapowiadają w Google, w pierwszej kolejności projekt zostaje uruchomiony w województwach lubuskim, opolskim, śląskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. - Doradcy Internetowych Rewolucji dostępni są już od bieżącego tygodnia – podkreślają przedstawiciele spółki.

Żeby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm.

Czytaj więcej