Czytasz: Marcin Krupa: "Nie czytam programów konkurentów"

Marcin Krupa: "Nie czytam programów konkurentów"

Czy urzędujący prezydent inspiruje się programami Ilony Kanclerz i Jarosława Makowskiego? Czy na pewno wywiązał się ze swoich obietnic sprzed 4 lat?

W czasie sobotniej konwencji można było odnieść wrażenie, że program Forum Samorządowego w pewnym stopniu odpowiada na zarzuty konkurentów urzędującego prezydenta. Ilona Kanclerz mówiła o konieczności przeniesienia Centrum Organizacji Pozarządowych z „sutereny” na ul. Kopernika. Z kolei Jarosław Makowski w jednym ze swoich wywiadów mówił o konieczności wprowadzenia bezpłatnych drobnych usług naprawczych dla seniorów. W sobotę Marcin Krupa zapewnił, że organizacje samorządowe mogą liczyć na dodatkową siedzibę przy ul. Młyńskiej, a na seniorów będzie czekała „złota rączka”. Czy Marcin Krupa zainspirował się pomysłami konkurentów?


KAMIL DURCZOK PRZESŁUCHUJE MARCINA KRUPĘ

 


Marcin Krupa z dumą ogłosił, że wywiązał się z obietnic wyborczych sprzed czterech lat i teraz zobowiązuje się przed mieszkańcami miasta do zrealizowania kolejnych 10 punktów. Konkurenci zgodnie zakrzyknęli, że nie ma ani centrów przesiadkowych, ani basenów. Co na zarzuty o wprowadzenie mieszkańców w błąd mówi Marcin Krupa? Skąd pewność, że opóźnień nie będzie także w przypadku tegorocznych obietnic? 


 

Czytaj więcej