Czytasz: Magdalena Różczka została pisarką! Nie tylko ona

Magdalena Różczka została pisarką! Nie tylko ona

Znany vloger postraszy przed Halloween, a popularna aktorka opowie o swoim debiucie literackim.

Koniec października w salonie Empik w katowickiej Silesia City Center będzie intensywny. Przed nami dwa spotkania autorskie. Katowice odwiedzi Marco Kubiś – youtuber, któremu wampiry i mroczne historie nie są straszne. Kilka dni później przyjedzie Magdalena Różczka, aby promować swoją najnowszą książkę „Gabi. A właśnie, że jest pięknie!”.

Przebranie na halloween dla dzieci i dorosłych [PROSTE POMYSŁY]

Niezręczna cisza i pożeracze snów

Jest lubiany i popularny. Aktywny od sześciu lat. Nazywany vlogerem paranprmalno-lajfstajlowym. Prowadzi takie serie jak „Prawdopodobne komentarze”, „Porady mrocznego brodacza”, „Koszmarna piątka” i „30 strasznie dziwnych faktów”.

„Koszmarne istoty, które spotykasz każdego dnia” to najnowsza książka Marco Kubisia, youtubera, któremu teorie spiskowe, wampiry i mroczne historie nie są straszne.

Poznaj Zakapturzone Istoty, Niezręczną Ciszę, Ludzi z Kryształu, stada Pożeraczy Snów i wiele innych okropności.

Żadna z tych istot nie pochodzi jednak ze świata fantasy, raczej kryje się w stercie ubrań leżącej na krześle, czy w mrugającej nocnej latarni. Marco Kubiś demaskuje nawiedzające nas wszystkich mroczne postacie i radzi, przed którymi należy uciekać, a które oswoić.

Spotkanie z Marco Kubisiem odbędzie się 25 października o godz. 18.

Z filmów do książek

Znana aktorka została pisarką. Wcześniej studiowała informatykę i socjologię, pracowała w drogerii i w sądzie rejonowym jako protokolantka. Magda Różczka jest też ambasadorką dobrej woli UNICEF. Widzowie pokochali ją za role w takich filmach jak „Lejdis”, „Rozmowy nocą” czy seriale „Usta Usta” i „Lekarze”.

„Gabi. A właśnie, że jest pięknie!” to literacki debiut Różczki.

Gabi, główna bohaterka książki, to siedmiolatka, która wychowuje się w rodzinie zastępczej. Ma sześcioro rodzeństwa.

Uwielbia marzyć i ciągle chodzi z głową w chmurach. Właśnie zaczyna naukę w pierwszej klasie i już nie może się doczekać szkoły. Poznaje Bartka, a ich znajomość bardzo szybko przeradza się w prawdziwą przyjaźń. Dzieciaki przeżywają mnóstwo przygód, mają sto pomysłów na minutę, ciągle wpadają w kłopoty, ale cokolwiek by się działo, na pewno sobie poradzą.

O swojej książce Magdalena Różczka opowie 29 października o godz. 17.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje