Silesion.PL

serwis informacyjny

Kto zagra Elvisa Presleya w filmie Baza Luhrmanna?

Pierwsze wzmianki o tym, że Baz Luhrmann szykuje się do nakręcenia biografii Elvisa Presleya pojawiły się już w 2014 r. Reżyser nie ujawnia jeszcze żadnych szczegółów. Nie znamy, ani tytułu, ani fabuły a nawet aktora, który ma zagrać rolę Presleya.

Baz Luhrmann, właśc. Mark Anthony Luhrmann – australijski reżyser filmowy, scenarzysta i producent filmowy. Filmy Luhrmanna wyróżnia teatralność oraz krzykliwa kolorystyka.

Na liście castingowej do roli Elvisa znalazły się wschodzące gwiazdy młodego pokolenia Hollywood, które na pewno znacie. Jednym z nich jest Ansel Elgort, który grał między innymi w “Baby Driver” oraz “Gwiazd naszych wina“. Następnym kandydatem do roli jest Miles Teller (“Rekiny wojny“, “Whiplash“). Kolejnymi są Austin Butler (“Truposze nie umierają“), Harry Styles (“Dunkierka“) oraz Aaron Taylor-Johnson (“Anna Karenina“, “Zwierzęta nocy“). Ten ostatni ma już na swoim koncie rolę legendy muzyki. Wcielił się w Johnna Lennona w filmie “John Lennon. Chłopak znikąd“.

Kandydaci do roli Elvisa Presleya: Ansel Elgort , Miles Teller, Austin Butler, Harry Styles oraz Aaron Taylor-Johnson

Kto z całej utalentowanej piątki zdobędzie tę rolę? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych z kategorii Rozrywka, jaką prezentuje najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BETFAN

Kto zagra Elvisa Presleya w filmie Buza Luhrmanna?

  • Miles Teller – kurs 2.20
  • Harry Styles – kurs 3
  • Ansel Elgort – kurs 5
  • Aaron Taylor-Johnson – kurs 5.50
  • Austin Butler – kurs 7.50
Elvis Presley dostanie swój film. Kto zagra króla rock’n’rolla

Freddie Mercury, Elton John, Whitney Houston – życie gwiazd muzyki jest doskonałym materiałem na film. Jest też idealną opcją dla filmowców, ponieważ tego typu produkcje przyciągają do kin rzesze widzów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024