Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Kuba Wojewódzki weźmie ślub do końca sierpnia 2020?

Kuba Wojewódzki – samozwańczy król TVN, showman, kontrowersyjny dziennikarz oraz celebryta. Od zawsze chroniący swoją prywatność, prawie zawsze uciekał od rozmaitych imprez. Dlatego nic dziwnego, że każde jego publiczne pojawienie się z jakąkolwiek kobietą wywołuje lawinę spekulacji.

Jednak od czasu związku z Anną Muchą, żadna dziewczyna nie zyskała statusu “oficjalnej” aż w końcu znalazł Renatę Kaczoruk. Były domysły na temat tego, że Wojewódzki wraz ze swoją ukochaną postanowili przypieczętować swoje uczucie małżeństwem. Byli ze sobą 5 lat, a okazuje się, że do ich rozstania doszło, zanim rozpoczął się nowy sezon “Tańca z Gwiazdami”, w którym brała udział modelka.

 

Kuba Wojewódzki w swoim programie w 2016 roku ogłosił, że on i Renata Kaczoruk stanęli na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Pokazał się wówczas z obrączką na palcu serdecznym i mówił: „Nie wiem, czy nie przesrałem sobie przyszłości”. Okazuje się, że była to tylko “reklamówka” dla firmy Play.

Jak myślicie, czy Kuba Wojewódzki znajdzie tą jedyną i weźmie z nią ślub do końca sierpnia 2020 roku?  Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych z kategorii Rozrywka, jaką prezentuje najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BETFAN

Czy Kuba Wojewódzki weźmie ślub do końca sierpnia 2020?

  • Tak – kurs 10

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024