Czytasz: Kocia kawiarnia. Znamy adres

Kocia kawiarnia. Znamy adres

Kocich miłośników przybywa z dnia na dzień. Wkrótce rusza remont, a internauci już odliczają.

"Bardzo długo czekałam na takie miejsce", "Już nie mogę się doczekać", "Genialny pomysł". To tylko niektóre komentarze, jakie pojawiają się na fanpage'u Kociej Kawiarni. Fani głosują i pilnie śledzą wszystkie nowinki. 

Kocia kawiarnia w Katowicach. Gdzie konkretnie? 

To właśnie w kamienicy przy Damrota 6 powstanie pierwsza śląska kocia kawiarnia! Na 220 m2 rozwijać się będzie "Koci Zaułek". Już w środę staruje remont, który potrwa około 2 miesięcy.

- Jak tylko lokal będzie odpowiednio zaadaptowany, odtworzymy kawiarnię. Nie mogę się doczekać - komentuje pomysłodawczyni.

Kocia kawiarnia w Katowicach. Kiedy otwarcie?

Przewidywany czas otwarcia to koniec kwietnia, lub początek maja. 

Zaułek jeszcze nie ruszył, a już może świętować swój mały sukces. Profil kawiarni obserwuje 5 tysięcy osób! Użytkownicy są bardzo aktywni. Ostatnio wspólnie wybierali logo. 

 

Z miłości do kotów

Jak wcześniej zapowiadała pani Małgosia "Koci zaułek" ma być czymś więcej. To nie tylko kawa i ciastko w towarzystwie kotów. Pomysłodawczyni zalezy również na edukacji kocich miłośników. Postawionysobie cel już zaczęła realizować. Na Facebooku udostępnia filmy edukacyjne. Zachęca do sterylizacji i rozważnej adopcji.

 

Do pomocy przyłączają się kolejne firmy. Wkrótce rozpocznie się kampania na portalu Wspieram.to, gdzie będą zbierane fundusze na remont i rozwój kawiarni.

My również na bieżąco będzie informować o zmianach, jakie zachodzą przy Damrota 6. Portal SILESION.PL został patronem medialnym przedsięwzięcia!

 

Czytaj więcej