Czytasz: Przewoził w samochodzie 2,5 tys. tabletek ekstazy

Przewoził w samochodzie 2,5 tys. tabletek ekstazy

Na tabletkach była nazwa słynnej firmy produkującej lizaki.

Policjanci z katowickiej komendy miejskiej zatrzymali 27-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania auta, kryminalni znaleźli ponad 2500 sztuk tabletek ekstazy. Mieszkaniec Katowic trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci uzyskali informację, że z przestępczością narkotykową może mieć związek jeden z mieszkańców Katowic. Wczoraj tuż przed 18 na ulicy Bagiennej namierzyli opla, którym poruszał się owy mężczyzna. Zatrzymali go do kontroli. Podczas przeszukania pod siedzeniem kierowcy znaleźli ukryte narkotyki. Łącznie antynarkotykowi przejęli ponad 2500 szt. tabletek ekstazy. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, na tabletkach widaniała nazwa znanych lizaków "chupa chups".

27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

Przypomnijmy, że policja w Dąbrowie Tarnowskiej, w województwie małopolskie, ostrzega przed silnie toksycznymi tabletkami w formie "misiów", które zawierają pochodne ekstazy i mogą być rozprowadzane w rejonie szkół powiatu dąbrowskiego.

Czytaj więcej