Czytasz: Jesienią nowy program Kamila Durczoka

Jesienią nowy program Kamila Durczoka

Szef Silesionu powraca po wakacjach do Polsatu News z nową produkcją.

Od września w Polsacie News "Durczokracja", czyli nowy program Kamila Durczoka. To jedna z trzech nowych produkcji stacji, obok programów takich jak „Tło” i „Pod Pressją”. 

- Cieszę się przede wszystkim na ponowne spotkanie z wiernymi widzami, którzy tak licznie oglądali "Brutalną prawdę" w minionym sezonie. Teraz ruszamy z nową rundą i w nowej odsłonie. Polityczna rzeczywistość pisze nam takie scenariusze, że z pewnością będzie o czym rozmawiać. Mocno wierzę w to, że do udziału w programie wreszcie dadzą się zaprosić politycy partii rządzącej, dotąd chyba obawiający się trudnych pytań - powiedział Kamil Durczok.

Jak informują w Polsacie, najlepsza publicystyka będzie się ukazywać w Polsat News od poniedziałku do piątku zawsze o 21:00. 

W poniedziałek - „Tło” z Bartoszem Kurkiem. We wtorek - „Pod Pressją” z Joanną Wrześniewską-Sieger, a w czwartek właśnie „Durczokracja” z  Kamilem Durczokiem.

W paśmie zobaczymy także po wakacyjnej przerwie – w środy „#DorotaGawrylukZaprasza”, a w piątki „Prezydenci i premierzy” Jarosława Gugały. 

Od września w Polsat News również weekendowe programy „Skandaliści” Agnieszki Gozdyry w soboty o 20:00 oraz „Państwo w Państwie” w niedziele o 19:30.

- Stała pora nowego pasma publicystycznego jest wyjściem naprzeciw widzom i gwarantuje im, że codziennie, od poniedziałku do piątku, właśnie o 21:00 otrzymają komentarze ekspertów, liderów opinii, polityków i publicystów do bieżących wydarzeń. Nad bezstronnością czuwać będą zaś gospodarze programów, którymi są najlepsi dziennikarze Wydarzeń i Polsat News – mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Najnowsze wydania wszystkich programów po emisji na antenie Polsat News są dostępne w serwisie Polsatnews.pl w zakładce „Nasze programy”.

Czytaj więcej