Silesion.PL

serwis informacyjny

Jaka będzie pierwsza płatna praca Harry’ego?

Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako „starsi” członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej – napisali na początku roku książę Harry i Meghan Markle, czym zszokowali praktycznie cały świat.

MARKLE WRÓCI DO AKTORSTWA

Trochę już minęło od czasu, kiedy para zrezygnowała z obowiązków należących do członków rodziny królewskiej. Kiedy jeszcze do niej należeli, z pewnością nie mogli narzekać na luksusy, którymi byli obdarzeni. Z drugiej strony Markle musiała zrezygnować przez to m.in. z prowadzenia bloga oraz swojej kariery aktorskiej. Może nie była ona jakoś szczególnie wybitna, ale trzeba jej oddać, że zagrała w kilku naprawdę dobrych produkcjach, a największą sławę przyniosła jej rola Rachel Elizabeth Zane w serialu „Suits”.

Teraz Markle planuje wrócić do swojego ukochanego zawodu, natomiast Harry pozostaje bez zatrudnienia. Oczywiście i tak mógłby nie pracować nawet do końca życia ze względu na swoje oszczędności, „kieszonkowe”, które otrzymuje oraz pensję ukochanej. No ale który prawdziwy facet chciałby tak żyć? No właśnie.

SPRZEDAŻ POPCORNU, KONOPII CZY TRENENOWANIE RUGBY?

Dlatego właśnie BETFAN zastanawia się, jaka będzie pierwsza płatna praca Harry’ego. Może zacznie od sprzedaży popcornu na sam początek? Zostanie taksówkarzem? Okej, to są niemal niemożliwe opcje. Analitycy legalnego polskiego bukmachera wysoko ocenili szanse na to, że zostanie on trenerem rugby lub aktorem. To są dwa najbardziej prawdopodobne zawody, którymi mógłby się zająć Harry w najbliższym czasie.

Sam zainteresowany w 2006 roku mówił, że chciałby pracować jako przewodnik. Ale nie taki, który oprowadza po danym mieście, a bardziej po buszu, gdzie ma zdecydowanie większy kontrakt z naturą. „Globe” natomiast informuje, że planuje on kupić wielkie gospodarstwo i hodować konopie indyjskie, rzecz jasna w pełni legalnie, co jednak i tak nie do końca podoba się jego rodzinie. No cóż, na razie żyje on wygodnie w Kanadzie razem z Meghan i niewiele wskazuje na to, by coś w tej kwestii miało się zmienić. Regularnie jednak odwiedza Wielką Brytanię – rzecz jasna jeśli tylko może – i pewnie aktualnie gra na PlayStation, no bo co bezrobotny może robić. Ale trzeba przyznać – plany ma ambitne.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023