Silesion.PL

serwis informacyjny

Ile w USA w weekend otwarcia zarobi film “Annabelle wraca do domu”?

Annabelle to jedna z popularniejszych i najstraszniejszych lalek w historii kina. Już w ten weekend w USA widzowie poznają kolejną odsłonę jej złowieszczych czynów w filmie “Annabelle wraca do domu” (Annabelle comes home). Jak myślicie, ile w weekend otwarcia producenci filmu zarobią na jej powrocie do domu? Sprawdźcie ofertą takiego własnie zakładu, który zaprezentował najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BetFan

Ile zarobi w weekend otwarcia (28-30.06.2019r.) w USA film “Annabelle comes home”?

  • 23,000,000$ i poniżej – 1.83
  • 23,000,001$ i powyżej – 1.83

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

[opis dystrybutora]

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author