Silesion.PL

serwis informacyjny

Ile można było zarobić na ustawce Francuzów z Rumunami?

Na Mistrzostwach Europy U-21 w ostatniej kolejce fazy grupowej doszło do spotkania Francja – Rumunia. Obie ekipy po dwóch meczach miały komplet punktów i gdyby któraś z nich przegrała – odpadłaby z turnieju na rzecz Włochów, którzy mieliby wtedy lepszy bilans. Przy wyniku remisowym – Francja i Rumunia wychodzą z grupy, a Włosi pozostają za burtą

Nie jesteśmy fanami meczów, które da się łatwo przewidzieć. A najgorzej jest wtedy jak obu ekipom zależy na remisie. Wówczas nastawiamy się na nudne 0:0 i w większości przypadków mamy rację. Tak samo było w ostatnim meczu pomiędzy Francją i Rumunią na Mistrzostwach Europy U21. Obu drużynom zależało na remisie, bo dzięki takiemu rezultatowi razem awansowały do półfinału, eliminując przy tym gospodarzy turnieju. Sprawdźmy ile zatem można było zarobić na tej oczywistości, grając za “stówkę” na poszczególne typy.

Miał być remis i był remis. Za zagranie na to zgarnęlibyście 195.36 zł. Oczywiście – mimo tego, że obie reprezentacje miały sytuacje – żadna z nich nie strzeliła bramki. Gdybyście zagrali na under 0.5 lub konkretny wynik 0:0 to właśnie przeliczalibyście swoje 448.80 zł. A jeżeli zagraliście na to, że w pierwszej i drugiej połowie będzie remis to wzbogaciliście się 299.20 zł.

Zdajemy sobie sprawę, że to nie są największe sumy jakie Wam podaliśmy w ramach tego cyklu, ale nie ma co ukrywać, że ten rezultat musiał po prostu paść. A strzelić do pustej bramki też jest sztuką. Sprawdźcie inne ciekawe oferty zakładów wzajemnych, który zaprezentował najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BetFan w zakładce rozrywka

Hiszpania – Francja

  • Hiszpania – 2.26
  • X – 3.40
  • Francja – 2.91

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author