Silesion.PL

serwis informacyjny

Ile będzie kosztował Arkadiusz Milik?

Zainteresowanie Arkadiuszem Milikiem jest coraz większe. Reprezentant Polski ma co prawda ważny do końca czerwca 2021 roku kontrakt z Napoli, ale w letnim oknie transferowym najprawdopodobniej odejdzie z tego klubu.

CORAZ DŁUŻSZA LISTA CHĘTNYCH

Nadal jednak nie wiadomo, gdzie mógłby trafić. Jego potencjalnych pracodawców jest jednak coraz więcej. Powoli zaczyna to przypominać sagę związaną z Krzysztofem Piątkiem, który ostatniej zimy każdego dnia był przymierzany do nowego klubu. Na palcach dwóch rąk nie policzylibyśmy wszystkich tych drużyn, które się nim interesowały. Jeśli natomiast chodzi o Milika, to w jego kontekście wymienia się m.in. Schalke 04, Atletico Madryt, Tottenham, Manchester United, AC Milan i Juventus. „Stara Dama” w ostatnim czasie wyrasta na faworyta do pozyskania Polaka.

Milik jest już na okładkach największych włoskich dzienników, a zatem coś jest na rzeczy. W BETFAN możecie obstawić nie tylko to, jaki będzie jego przyszły klub, ale i czy zostanie on wytransferowany za co najmniej 30 mln euro. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na oba zdarzenia. Gdyby nie obecna sytuacja na świecie, jego przejście za ponad 30 mln euro byłoby raczej pewniakiem. Na ten moment ciężko ocenić jednoznacznie jego wartość. W dodatku musimy pamiętać, że to gracz, który niestety regularnie miewa problemy zdrowotne. Portal Transfermarkt wycenia go na 32 mln euro. Czyli na tyle, za ile latem 2016 roku trafił z Ajaksu Amsterdam do Napoli.

DAŁBY SOBIE RADĘ W JUVENTUSIE

W zestawieniu najdroższych transferów z udziałem Polaków Milik zajmuje drugie miejsce. Wyprzedza trzeciego Grzegorza Krychowiaka (27,5 mln euro, transfer z Sevilli do Paris Saint Germain), a jest tuż za wspomnianym już Piątkiem, który za 35 mln euro odszedł z Genoi do Milanu. Trudno będzie mu pobić napastnika, z którym rywalizuje o miejsce w pierwszym składzie Biało-Czerwonych, ale spokojnie może utrzymać się na poziomie 30 mln euro.

Sądzicie, że Milik sprawdziłby się w Juventusie? Miałby tam zastąpić Gonzalo Higuaina, który za nieco ponad pół roku skończy 33 lata, a od dłuższego czasu nie imponuje już skutecznością. Z kolei Paulo Dybala, który podobnie jak Polak ma 26 lat, regularnie otrzymuje oferty transferowe z silnych klubów, lecz raczej  zostanie w „Starej Damie”. W ataku niepodważalne miejsce ma tylko Cristiano Ronaldo. Wydaje nam się, że „Arkadiuszo” poradziłby sobie w najlepszym włoskim klubie.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024