Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady na polską politykę w BETFAN

Wybory są tematem numer jeden w Polsce. Zbliżają się one wielkimi krokami, choć nadal nie wiadomo, czy w ostatniej chwili nie zostaną przesunięte. Im bliżej 10 maja, tym mamy w głowie więcej pytań niż odpowiedzi. I one będą najprawdopodobniej się mnożyły.

KTO ZOSTANIE PREZYDENTEM?

BETFAN wypuścił ostatnio zakład odnośnie tego, czy kadencja Prezydenta RP zostanie konstytucyjnie przedłużona do 7 lat. Ten scenariusz wydaje się i prawdopodobny, i nieprawdopodobny. Prawdopodobny dlatego, że już wcześniej o tym spekulowano, a wiadomo, że Prawo i Sprawiedliwość nadal to rozważa – lub rozważało. Dla nich byłoby to najlepsze rozwiązanie, zadowoleni mogliby być wyborcy Andrzeja Dudy i ci, którym wszystko jedno, bo nie chcą ruszać się z domu, by nie zachorować. Jednak cała opozycja mogłaby protestować, a nawet bunt na ulicach byłby realny. To właściwie jest więcej niż pewne. Tak czy inaczej kurs na przedłużenie kadencji Dudy jest pewno jest atrakcyjny.

Legalny polski bukmacher ma w swojej ofercie również zakład odnośnie tego, ilu kandydatów uzyska przynajmniej 10,01 procent poparcia. Pewniakiem jest wspomniany Duda, ale kto jeszcze? Notowania Małgorzaty Kidawy-Błońskiej ostatnio znacząco się pogorszyły, jednak wydaje się, że finalnie ten próg powinna przekroczyć. W ostatnich sondażach większość pozostałych kandydatów – Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak, Szymon Hołownia – mogła liczyć na 8-10 procent. Robert Biedroń prawdopodobnie będzie miał około 5 procent, natomiast Marek Jakubiak maksymalnie 2.

KACZYŃSKI ZAWITA DO WIADOMOŚCI?

Faworytem do wygrania wyborów jest Duda. Analitycy BETFAN oceniają, że ma na to ponad 80 procent szans. Kto jednak będzie tym numerem dwa – nadal nie wiadomo. W dodatku, skoro wybory, to i debaty, goście, dialog. Zastanawiamy się, kiedy w „Wiadomościach” ukazywanych w Telewizji Polskiej obejrzymy Jarosława Kaczyńskiego. Spodziewamy się, że w miarę szybko, bo do decydującego starcia zostały już niecałe trzy tygodnie. Kaczyński regularnie pojawiał się w TVP przed tego typu wydarzeniami, więc oczywiste jest to, że i teraz tak się stanie.

Zakładów na polską politykę mamy mnóstwo, nie wymieniliśmy teraz nawet połowy. Kto nie wierzy, może sprawdzić na stronie legalnego polskiego bukmachera BETFAN. Pewne jest na razie jedno: najbliższy okres będzie bardzo gorący. Nie tylko ze względu na stabilizującą się pogodę i coraz cieplejsze dni, ale i walki wszystkich kandydatów o jak najlepsze poparcie, by zdetronizować Dudę i przejąć władzę w naszym kraju. Jak mawiał klasyk – będzie się działo.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024