Czytasz: IKEA zapowiada zimę. Zobacz najnowszą kolekcję

IKEA zapowiada zimę. Zobacz najnowszą kolekcję

Wkrótce we wszystkich sklepach sieci zagości wyjątkowa kolekcja zwiastująca nadejście zimy oraz magiczny czas świąt.

W najnowszej serii, która na początku listopada pojawi się na półkach w IKEA, królować będą naturalne materiały i ciepłe barwy. Zimowo-świąteczna kolekcja inspirowana jest Islandią. Akcesoria oraz dodatki wprowadzą wyjątkową atmosferę do naszych mieszkań i domów.

VINTER 2017 - ZAKOCHAJ SIĘ W ZIMOWEJ AURZE

Nowości z zimowej serii cechuje prostota i ponadczasowość. Seria składa się z szerokiego asortymentu. Już w listopadzie na półkach znajdziemy ozdoby, tekstylia, zastawę stołową, meble, szkło, artykuły spożywcze oraz świąteczne dodatki. IKEA nie zapomniała też o ciepłych kapciach i pledach oraz pudełkach do pakowania prezentów. Miłośnicy świąt Bożego Narodzenia znajdą tu Mikołaje, gwiazdki oraz skrzaty. To nie wszystko! W kolekcji IKEA będą też blachy do pieczenia i foremki do wykrawania świątecznych kształtów. 

Najnowsza oferta to również lampy. Szwedzka sieć zachęca wszystkich do zabawy. Dekoracje świetlne wprowadzą do wnętrza elementy magii. Oświetlenie z najnowszej serii jest w pełni energooszczędne.

W skład zimowej serii wchodzi również kolekcja VÄSSAD.

Komplet wyróżnia się industrialnym stylem. Projektanci Knut Hagberg i Marianne Hagberg inspirowali się otoczeniem, metodami produkcji oraz latami osiemdziesiątymi. Rezultatem jest zbiór o surowym i autentycznym wyglądzie, który sprawdzi się w każdym otoczeniu.

Kolekcja zimowa pojawi się w sklepach na początku listopada. Na razie można oglądać wszystkie artykuły na stronie marki.

źródło: ikea.com, elle.pl

Czytaj więcej