Czytasz: IKEA zapowiada zimę. Zobacz najnowszą kolekcję

IKEA zapowiada zimę. Zobacz najnowszą kolekcję

Wkrótce we wszystkich sklepach sieci zagości wyjątkowa kolekcja zwiastująca nadejście zimy oraz magiczny czas świąt.

W najnowszej serii, która na początku listopada pojawi się na półkach w IKEA, królować będą naturalne materiały i ciepłe barwy. Zimowo-świąteczna kolekcja inspirowana jest Islandią. Akcesoria oraz dodatki wprowadzą wyjątkową atmosferę do naszych mieszkań i domów.

VINTER 2017 - ZAKOCHAJ SIĘ W ZIMOWEJ AURZE

Nowości z zimowej serii cechuje prostota i ponadczasowość. Seria składa się z szerokiego asortymentu. Już w listopadzie na półkach znajdziemy ozdoby, tekstylia, zastawę stołową, meble, szkło, artykuły spożywcze oraz świąteczne dodatki. IKEA nie zapomniała też o ciepłych kapciach i pledach oraz pudełkach do pakowania prezentów. Miłośnicy świąt Bożego Narodzenia znajdą tu Mikołaje, gwiazdki oraz skrzaty. To nie wszystko! W kolekcji IKEA będą też blachy do pieczenia i foremki do wykrawania świątecznych kształtów. 

Najnowsza oferta to również lampy. Szwedzka sieć zachęca wszystkich do zabawy. Dekoracje świetlne wprowadzą do wnętrza elementy magii. Oświetlenie z najnowszej serii jest w pełni energooszczędne.

W skład zimowej serii wchodzi również kolekcja VÄSSAD.

Komplet wyróżnia się industrialnym stylem. Projektanci Knut Hagberg i Marianne Hagberg inspirowali się otoczeniem, metodami produkcji oraz latami osiemdziesiątymi. Rezultatem jest zbiór o surowym i autentycznym wyglądzie, który sprawdzi się w każdym otoczeniu.

Kolekcja zimowa pojawi się w sklepach na początku listopada. Na razie można oglądać wszystkie artykuły na stronie marki.

źródło: ikea.com, elle.pl

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
2 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
2 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
5 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
6 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.