Silesion.PL

serwis informacyjny

GO+bet wchodzi do 1. Ligi. Bukmacher został sponsorem Puszczy Niepołomice

GObet wchodzi do 1. Ligi. Bukmacher zostal sponsorem Puszczy Niepolomicee

GObet wchodzi do 1. Ligi. Bukmacher zostal sponsorem Puszczy Niepolomicee

Po ogłoszeniu współpracy z Koroną Kielce GO+bet nie zwalnia tempa. Nowy bukmacher na polskim rynku został sponsorem pierwszoligowej, piłkarskiej drużyny – Puszczy Niepołomice. Logo zakładów sportowych pojawi się na strojach zespołu.

Ekspansja GO+bet na polu sponsoringowym trwa. Nowy, polski bukmacher ogłosił dzisiaj współpracę z Puszczą Niepołomice. Partnerstwo między klubem a zakładami sportowymi ma obowiązywać przez dwa najbliższe sezony. Puszcza tym samym pozyskała nowego sponsora tuż przed startem 1. Ligi.

Logo GO+betu znajdzie się na lewym rękawku, a także na spodenkach niepołomickiego klubu. Bukmacher będzie posiadał również ekspozycję na stadionie w Niepołomicach. Ponadto przewidziane są premie za zajęcie miejsca 1-6., a także awans do Ekstraklasy.

Grzegorz Kiczko, Prezes Zarządu GO Bet sp. z o.o.: Tuż przed nowym, piłkarskim sezonem ogłaszamy kolejną współpracę. Puszcza Niepołomice będzie dla nas ważnym partnerem, jako przedstawiciel zaplecza Ekstraklasy. Kibice niepołomickiego klubu mogą się spodziewać specjalnych akcji promocyjnych przygotowanych z okazji ogłoszenia współpracy – mówiGrzegorz Kiczko, Prezes Zarządu GO Bet sp. z o.o..

Bardzo cieszymy się na współpracę z firmą GO+bet, która tym samym dołącza do drużyny Żubrów w sezonie naszego stulecia. Jestem przekonany, że obie strony dzięki otwartości i chęci działania będą bardzo zadowolone z osiągniętych rezultatów wspólnej pracy. Warto podkreślić, że to pierwsza umowa pomiędzy naszym klubem, a firmą bukmacherską. Przed nami fascynujący sezon w rozgrywkach ligowych, którymi będziemy mogli się wspólnie emocjonować – stwierdził prezes Niepołomickiego Sportu sp. z o.o, Marek Bartoszek

Przed Puszczą Niepołomice bardzo ważny sezon. Klub w 2023 roku obchodzi 100-lecie swojego istnienia, z tego powodu apetyty na dobry występ w lidze lub Pucharze Polski wzrastają. Drużyna rozpocznie nowy sezon w najbliższą niedzielę, 17 lipca, od meczu domowego ze spadkowiczem Ekstraklasy – Górnikiem Łęczną.

GO+bet to legalny, polski bukmacher, który działa w przestrzeni internetowej od kwietnia 2022 roku. Firma posiada również punkty naziemne rozsiane po całej Polce. Na rynku wyróżnia się atrakcyjnymi bonusami, m.in. jest to gra bez podatku i cashback dla nowych graczy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023